Trzy dwucyfrówki we wtorek! Pierwsza wygrana GIBAS SQUAD!

Sporo bramek oglądaliśmy we wtorkowy wieczór w ramach spotkań I-ligowców! W trzech z pięciu spotkań zwycięzcy zanotowali dwucyfrową liczbę bramek! Arex pokonał BCT i plasuje się w czołówce I ligi! Turbinki.com.pl wykorzystały swoją szansę i wygrały z Maestro, dla których była to trzecią porażka z rzędu! GKS Chylonia tuż za plecami TELTORu dzięki pokonaniu Bad Boysów! GIBAS SQUAD po serii remisów w końcu mogą się cieszyć że zdobycia kompletu punktów! PKP Intercity za sprawą 6 trafień Łukasza Kniocha odniosła sukces w pojedynku przeciwko AB KP Gdynia! Obszerniejsza relacja poniżej.

BCT 4:11 AREX

• AREX szybko rozpoczął strzelanie i po kilku minutach było już 3:0 dla czerwonych
  • BCT przybliżyło się do swojego rywala na jedną bramkę przy wyniku 3:4