AB KP Gdynia debiutuje w NL6 i od razu wygrywa! Turbinki.com.pl i GIBAS SQUAD dopisują po 1pkt.!

Nowy sezon dopiero się rozkręca, a z dnia na dzień towarzyszy coraz więcej emocjonujących potyczek! Wszystkie cztery wtorkowe pojedynki odbywały się na szczeblu I ligi, gdzie można powiedzieć, że działo się znacznie więcej aniżeli w Ekstraklasie! TELTOR, żeby nikogo nie zmyliło to nie jest wcale nowa drużyna, jedynie stary OZE Biomar ze zmienioną nazwą. Jak się okazało ta zmiana to strzał w 10, ponieważ już na inauguracje zgarniają 3 oczka, po ciężkim boju z groźnym przeciwnikiem, jakim okazała się GKS Chylonia! Nowym zespołem na boiskach NL6 na pewno jest AB KP Gdynia, który zalicza wymarzony start przeciwko BCT! Zwycięstwo oraz zachowane czyste konto czego chcieć więcej, oby tak dalej! Zawsze Można przegrywało do przerwy dość niespodziewanie z Bad Boysami, ale w późniejszej fazie meczu zaatakowali konkretnie i nie dali szans rywalom, zwyciężając 7:2! Dzień meczowy zamykały Turbinki.com.pl (nowa nazwa Sokółki FC) z GIBAS SQUADem. Oba zespoły trafiły po dwie bramki i jak się okazało był to pierwszy remis na jesień!

• Gibas pokusił się na przeprowadzenie kolejnej zabójczej akcji i po strzale wysoko w krótki róg objął ponownie prowadzenie
  • Turbinki cierpliwie wyczekiwali swojej szansy, a kiedy ta się pojawiła to oddali precyzyjny strzał z dystansu zapewniający im jeden punkt!