Enerpol Gdynia — KM PSP Gdynia

20/11/2019 20:00 Ekstraklasa grupa mistrzowska JESIEŃ 2019 1/gr.M 50'

Enerpol Gdynia37Zwy
KM PSP Gdynia15Por

Wydaje się, że Enerpol Gdynia pewnie zmierza po mistrzostwo NL6. Rundę mistrzowską zespół prowadzony przez Jerzego Kanię i Krzysztofa Duliasza rozpoczął od zwycięstwa nad KM PSP Gdynia. Zwycięstwo zgodne z przewidywaniami, ale w końcówce rywale trochę podkręcili tempo i wynik wcale nie był już tematem zamkniętym.

Enerpol w pewnym momencie prowadził już 6:1. Rozprężenie pozwoliło rywalom zbliżyć się na odległość dwóch goli! Tradycyjnie już precyzyjnie z dystansu uderzał Tomasz Lemańczyk. Pozostali też w końcówce drugiej połowy zaczęli grać lepiej i z wspominanego wyniku 6:1 zrobiło się 7:5. To nie był koniec emocji. Na tablicy świetlnej czas odmierzał dwie minuty do końca pojedynku i “strażacy” mięli swoje okazje.

Nie wykorzystali ich jednak lub świetnie bronił bramkarz Enerpolu. Wynik 7:5 utrzymał się do końca meczu.