Menu Zamknij

17 Ivan Nesteriuk

#
17
Narodowość
ukrUkraina
Pozycja
napastnik
wzrost
178
waga
80
Obecna drużyna
AREX
Poprzednie drużyny
Enerpol II Gdynia

Ekstraklasa grupa mistrzowska

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-83.330.0016.67

I LIGA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2023AREX290101560.006.6733.330
WIOSNA 2023AREX280201566.670.0033.330
WIOSNA 2024AREX140301526.6720.0053.330
Łącznie-710604551.118.8940.000

II LIGA gr.B

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-63.649.0927.27

II LIGA grupa mistrzowska

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-000

Puchar NL6

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Wiosna 2019Enerpol II Gdynia000000000
Łącznie-000000000

Podsumowanie kariery

SezongoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2019901014100.000.000.000
JESIEŃ 202010001384.620.0015.380
JESIEŃ 2023290101560.006.6733.330
WIOSNA 202040001172.739.0918.180
WIOSNA 2021000011100.000.000.000
WIOSNA 2023280201566.670.0033.330
Wiosna 2019160002369.578.7021.740
WIOSNA 2024140301526.6720.0053.330
Łącznie10107011770.945.9823.080
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeCzas
GKS ChyloniaAREX
GIBAS SQUADAREX
Masuria FCAREX
Beer Fans GdyniaAREX
OZE BiomarAREX
Sporting GdyniaAREX
MaestroAREX
Zawsze MożnaAREX
AREXSokółka FC
AREXBad Boys
AREXKamix Bracia
BCTAREX
AREXKP Grabówek
HG KadłubyAREX
FC Babilon UnitedAREX
Kamix BraciaAREX
Bad BoysAREX
Sokółka FCAREX
AREXFC Babilon United
HTM GdyniaAREX
SPS LimonkaAREX
AREXSporting Gdynia
Zawsze MożnaAREX
AREXStudio Prime JBG
AREXMaestro
AREXFC Naturale
Damen GdyniaAREX
AREXBeer Fans Gdynia
Crystal SoldiersAREX
AREXBCT
AwariaAREX
AREXBema / ABO
Polska GuromAREX
Kamix BraciaAREX
Rebels AiCAREX
Sokółka FCAREX
CompanierosAREX
OZE BiomarAREX
PKP Intercity S.A.AREX
AREXBękarty
AREXJoga Bonito
KM PSP GdyniaAREX
AREXAP UKS Mosty
AREXBad Boys
KP GrabówekAREX
Chylonia DT CityEnerpol Gdynia
JR PogórzeEnerpol Gdynia
Bema SigalEnerpol Gdynia
IXODI Nevada GdyniaEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaClassic Gdynia
Enerpol GdyniaChylonia DT City
Enerpol GdyniaJR Pogórze
Enerpol GdyniaBema Sigal
Inter OrłowoEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Classic GdyniaEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Enerpol GdyniaChylonia DT City
ŚledzieEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaEjsmond Club
Enerpol GdyniaClassic Gdynia
Enerpol GdyniaChylonia DT City
IXODI Nevada GdyniaEnerpol Gdynia
Ejsmond ClubEnerpol Gdynia
KP GrabówekEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaRukola
Enerpol GdyniaJoga Bonito
Enerpol GdyniaŚledzie
Enerpol GdyniaJR Pogórze
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Enerpol GdyniaSporting
Enerpol GdyniaChylonia DT City
Enerpol GdyniaKM PSP Gdynia
JR PogórzeEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Enerpol GdyniaChylonia DT City
Enerpol GdyniaEjsmond Club
Dziki WestEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaSporting
ŚledzieEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaDziki West
Enerpol GdyniaChylonia DT City
Enerpol GdyniaEjsmond Club
Enerpol GdyniaClassic Gdynia
Enerpol GdyniaKM PSP Gdynia
Ejsmond ClubEnerpol Gdynia
Dziki WestEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaRol Ryż
Enerpol GdyniaClassic Gdynia
Enerpol GdyniaChylonia DT City
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Enerpol GdyniaKM PSP Gdynia
ŚledzieEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaRukola
FC Babilon UnitedEnerpol II Gdynia
FC Babilon UnitedEnerpol II Gdynia
Tawerna ObłużeEnerpol II Gdynia
Bema SigalEnerpol II Gdynia
Enerpol II GdyniaIskra Gdynia
Enerpol II GdyniaGunners Gdynia
KM PSP GdyniaEnerpol Gdynia
Enerpol II GdyniaDellner Components
Chylonia DT CityEnerpol Gdynia
Enerpol II GdyniaWczorajsi
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Chłopcy z ferajnyEnerpol Gdynia
Enerpol II GdyniaBastion Gdynia
Enerpol II GdyniaAlexander
Enerpol II GdyniaAsconi
Enerpol II GdyniaSPS Limonka II
Enerpol GdyniaClassic Gdynia
Enerpol II GdyniaUltramaryna
KP GrabówekEnerpol Gdynia
Enerpol II GdyniaRebels AiC
Enerpol GdyniaRol Ryż
Enerpol II GdyniaBCT
JR PogórzeEnerpol Gdynia
Dziki WestEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaFC Babilon United