Menu Zamknij

UWAGA ! – Dwie dodatkowe ligi w sezonie WIOSNA 2020 !

  • UWAGA ! Mamy dla Was dwie ciekawe propozycje na sezon WIOSNA 2020 w Nadmorskiej Lidze 6 ! Czy wzbudzą Wasze zainteresowanie ? Liczymy głównie na to, że wiadomości o utworzeniu dwóch dodatkowych lig także za waszym pośrednictwem dotrze do młodych zawodników oraz do Pań ! To mogą być niezwykle ciekawe i emocjonujące rozgrywki! 

Skąd pomysłu na stworzenie dwóch dwóch dodatkowych lig? Przede wszystkim chcieliśmy nie co urozmaicić ofertę Nadmorskiej Ligi Szóstek. Mamy nadzieję, że trafimy z ofertą i już Wiosną uda nam się wystartować z dwiema nowymi ligami! 

>> PIŁKA KOBIECA
zaczyna cieszyć się co raz większą popularnością. Zresztą na obiekcie Checzy ma swoją tradycję i liczymy, że dalej będzie to miejsce, gdzie Panie z zapałem będą biegać za futbolówką! 

>> PIŁKA MŁODZIEŻOWA to natomiast propozycja dla tych młodych chłopaków, którzy często nie trenują w żadnym klubie, a chcą mając swoją drużynę uczestniczyć w rozgrywkach ligowych. Często widzimy jak w weekend zbieracie się szukając miejsca do grania lub przeciwnika. My postanowiliśmy  przygotować Wam takie rozgrywki, które spełnią Wasze oczekiwania. Profesjonalne podejście organizacyjne, mecze w weekendy, nagrody, obsługa medialna, a przede wszystkim możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego! 

  • PONIŻEJ ZAMIESZCZAMY szczegóły dotyczące obu nowych LIG oraz formularze kontaktowe. Jako, że będą to nowe rozgrywki na zapisy czekamy do 15.02 i z każdym zespołem będziemy kontaktować się indywidualnie.

NADMORSKA LIGA JUNIOR U-21

– tylko zawodnicy do 21 roku życia
– mecze w każdą sobotę
– start ligi na początku marca
– sędziowie
– profesjonalna obsługa ligi
– szatnie, woda dla zawodników
– zdjęcia, wideo, obsługa medialna 
– nagrody drużynowe i indywidualne
– zakończenie sezonu 
– wpisowe uzależnione od ilości drużyn i meczów
– dwa mecze w każdy weekend

NADMORSKA LIGA KOBIET

– PANIE na START !
– rozgrywki tylko i wyłącznie dla kobiet
– mecze rozgrywanego jednego dnia (po konsultacji )
– jeden mecz w tygodniu
– profesjonalna obsługa
– pełne zaplecze z szatniami 
– profesjonalni sędziowie
– obsługa medialna/foto/wideo
– zakończenie sezonu z nagrodami
– opłata za ligę w zależności od liczby drużyn
– start rozgrywek na początku marca! 

Potrzebujesz więcej informacji? ZADZWOŃ !

Organizatorzy rozgrywek NL6 są do Waszej dyspozycji ! Zachęcamy do kontaktu - tel. 883-934-110 / możesz również napisać : e-mail: kontakt@nl6.pl

Podobne wpisy