Bastion Gdynia — Przychodnia Morska

12/03/2020 21:00 II LIGA gr.B WIOSNA 2020 2 50'

Bastion Gdynia14R
BCT24R

Śmiało można powiedzieć, że był to jeden z lepszych meczów na poziomie III ligi w ostatnim czasie! Były zwroty akcji, prowadzący zmieniał się kilkukrotnie, a na koniec…

Już pierwsza połowa pokazała, że transfer Patryka Wszeborowskiego, to był dla Przychodni strzał w ,,10”. Dołączył on do Lewandowskiego i Jaworowskiego i tworząc z nimi zabójcze trio, ma on być ostatecznym elementem układanki, która ma zapewnił byłego Stumetowi upragniony awans. Już w pierwszej połowie, jego dwie bramki zapewniły nowej drużynie prowadzenie do przerwy, lecz tylko 1-bramkowe. Po zmianie stron, do odrabiania strat ruszył Bastion i po kilku minutach, zrobiło nam się 3:2 dla czarno-żółtych. To jednak był dopiero początek! Sytuacja się odwróciła i to znowu Przychodnia przejęła inicjatywę. Popis dał wspomniany wcześniej Wszeborowski i kolejny raz wyprowadził on swój zespół na prowadzenie! Okazało się jednak, że mecz ten nie będzie miał swojego zwycięzcy. Bastion bowiem zdołał wyrównać w samej końcówce, przez to ten szalony mecz, zakończył się remisem 4:4!