Companieros — Invest Klima

14/05/2019 21:00 II LIGA Wiosna 2019 10 50'

Companieros39Zwy
Invest Klima13Por

Invest Klima w drugiej części sezonu notuje zniżkową formę. Po bolesnej porażce z Braćmi 10:2 przyszedł niestety czas na kolejną lekcje futbolu. Tym razem to Companieros okazali się bezlitośni dla swojego rywala.

Wprawdzie pierwsze 20 minut gry było jeszcze 1:1 zapowiadało całkiem wyrównane spotkanie. Niestety dla byłych graczy Tawerny złe rzeczy zaczęły się dziać jeszcze w ostatnich minutach pierwszej części, kiedy to stracili szybkie dwie bramki.
Po zmianie stron Conpanieros zdominowali to spotkanie i mimo wielkich starań ze strony Invest Klimy z łatwością zamieniali swoje akcje na bramki. Jedynym usprawiedliwieniem tak słabych wyników w ostatnim czasie może być plaga kontuzji w ekipie Invest Klimy.
Natomiast radości po ostatnim gwizdku sędziego nie było końca w ekipie Companieros. “Tak się bawi i wygrywa Companieros” rozbrzmiewało na górnym boisku i na pewno słychać te okrzyki było jeszcze daleko poza obiektem sportowym CHECZ.