Menu Zamknij

My Na Sianie — Sporting

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Pełny czas bez dogrywki
I LIGA JESIEŃ 2019 7 50'

Wyniki

klubPierwsza połowaWynikWynik
My Na Sianie48Zwy
Sporting22Por

Podsumowanie

My Na Sianie potwierdza, że jesienią jest w doskonałej formie! W meczu na szczycie I Ligi “sianowcy” pewnie pokonali Sporting Orłowo, który przecież nie tak dawno rozbił wręcz Jogę! Jak doszło do tak gładkiego zwycięstwa MNS?

  • Mięliśmy dziś spore problemy ze składemkomentowali po meczu przedstawiciele Sportingu. – Nawet można napisać, że byliśmy dziś wręcz zdekompletowali, co oczywiście nie umniejsza sukcesu naszego przeciwnika.

Zawodnicy My Na Sianie zagrali perfekcyjnie. Od początku spotkania kontrolowali wydarzenia na boisku. Po 25 minutach prowadzili 4:2. Po zmianie stron tylko dopełnili formalności nie pozwalając przeciwnikom nawet na zdobycie jednego gola. Tradycyjnie można napisać, że błyszczał w ataku Kornel Wysocki, który trzy razy pokonał bramkarza rywali. W doskonałej dyspozycji od początku sezonu utrzymuje się także Kamil Zaborowski.

  • Żałujemy teraz meczu z Bad Boysmówili po dzisiejszym meczu zawodnicy MNS. – Gdyby nie wpadka w tamtym spotkaniu mięlibyśmy teraz komplet punktów. 
NL6

FREE
VIEW