Menu Zamknij

7 Radosław Gzela

#
7
Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Sporting Gdynia
Poprzednie drużyny
Sporting Gdynia, Sporting

I LIGA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2019Sporting13000850.0025.0025.000
JESIEŃ 2023Sporting Gdynia160101553.330.0046.670
Wiosna 2019Sporting360001258.3316.6725.000
WIOSNA 2024Sporting Gdynia5000156.6713.3380.000
Łącznie-700105037.507.9554.550

II LIGA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-50.005.0045.00

II LIGA grupa mistrzowska

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-0.000.00100.00

Puchar NL6

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Wiosna 2019Sporting000010.000.00100.000
Łącznie-000010.000.00100.000

Podsumowanie kariery

SezongoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2019200001353.8515.3830.770
JESIEŃ 2020140001118.180.0081.820
JESIEŃ 2021190001136.360.0063.640
JESIEŃ 202223000147.140.0092.860
JESIEŃ 2023160101553.330.0046.670
WIOSNA 2020300002142.860.0057.140
WIOSNA 2021390001353.857.6938.460
WIOSNA 2022260001361.547.6930.770
WIOSNA 2023290001553.336.6740.000
Wiosna 2019420002050.0010.0040.000
WIOSNA 20245000156.6713.3380.000
Łącznie26301016140.375.5954.040
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeCzas
Sporting GdyniaZawsze Można
Masuria FCSporting Gdynia
Kamix BraciaSporting Gdynia
BCTSporting Gdynia
Sporting GdyniaSokółka FC
Sporting GdyniaFC Babilon United
Sporting GdyniaAREX
Sporting GdyniaKP Grabówek
OZE BiomarSporting Gdynia
Sporting GdyniaBeer Fans Gdynia
HG KadłubySporting Gdynia
Sporting GdyniaGKS Chylonia
Sporting GdyniaGIBAS SQUAD
Sporting GdyniaMaestro
Sporting GdyniaBad Boys
Sporting GdyniaMaestro
Sporting GdyniaFC Naturale
Kamix BraciaSporting Gdynia
Damen GdyniaSporting Gdynia
Sporting GdyniaBeer Fans Gdynia
AREXSporting Gdynia
BCTSporting Gdynia
Sporting GdyniaBad Boys
FC Babilon UnitedSporting Gdynia
Sporting GdyniaHTM Gdynia
MMR GroupSporting Gdynia
SPS LimonkaSporting Gdynia
Zawsze MożnaSporting Gdynia
Sporting GdyniaStudio Prime JBG
Sokółka FCSporting Gdynia
Sporting GdyniaWilki Morskie
Sporting GdyniaEnerpol II Gdynia
Sporting GdyniaHTM Gdynia
Sporting GdyniaBCT
Wilki MorskieSporting Gdynia
Enerpol II GdyniaSporting Gdynia
Sporting GdyniaDamen Gdynia
Sporting GdyniaStudio Prime JBG
Sporting GdyniaMMR Group
Sporting GdyniaFC Babilon United
SPS LimonkaSporting Gdynia
Sporting GdyniaHTM Gdynia
MaestroSporting Gdynia
Sporting GdyniaMedia Markt Kcyńska
Sporting GdyniaKS Vitava
Sporting GdyniaMoto-Tech
Sporting GdyniaBad Boys
OZE BiomarSporting Gdynia
Sporting GdyniaAP UKS Mosty
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNSporting Gdynia
Sporting GdyniaJoga Bonito
Sporting GdyniaWilki Morskie
Sporting GdyniaCompanieros
Sporting GdyniaKP Grabówek
Sporting GdyniaPolska Gurom
SPS LimonkaSporting Gdynia
Beer Fans GdyniaSporting Gdynia
Sporting GdyniaAREX
Sporting GdyniaKM PSP Gdynia
Sporting GdyniaPenetrators PD
NeoPunkt WejherowoSporting Gdynia
KM PSP GdyniaSporting Gdynia
Wilki MorskieSporting Gdynia
Sporting GdyniaSupa Strikas CF
Sporting GdyniaStowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPN
Sporting GdyniaBad Boys
Sporting GdyniaAREX
Sporting GdyniaSokółka FC
Sporting GdyniaKamix Bracia
CompanierosSporting Gdynia
Sporting GdyniaJoga Bonito
Sporting GdyniaOZE Biomar
Kamix BraciaSporting Gdynia
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNSporting Gdynia
Sporting GdyniaEjsmond Club
Sporting GdyniaBad Boys
ZIP SkładSporting Gdynia
Sporting GdyniaSupa Strikas CF
Sporting GdyniaWilki Morskie
Kiedyś Odpalą2Sporting Gdynia
Sporting GdyniaSKM
Bema / ABOSporting Gdynia
AREXSporting Gdynia
Gała Bez PrzypałuSporting Gdynia
Studio Prime JBGSporting Gdynia
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNSporting Gdynia
Sporting GdyniaBCT
Sporting GdyniaBękarty
Pogórzanka B85 StudioSporting Gdynia
Sokółka FCSporting Gdynia
Supa Strikas CFSporting Gdynia
Sporting GdyniaAwaria
Classic II GdyniaSporting Gdynia
Sporting GdyniaAREX
Sporting GdyniaPKP Intercity S.A.
KS VitavaSporting Gdynia
Sporting GdyniaPROMOTION 360
AlexanderSporting Gdynia
Studio Prime JBGSporting Gdynia
Sporting GdyniaKiedyś Odpalą2
Bema / ABOSporting Gdynia
AREXSporting Gdynia
Enerpol II GdyniaSporting Gdynia
RukolaChylonia DT City
IXODI Nevada GdyniaRukola
Ejsmond ClubRukola
Enerpol GdyniaRukola
Sporting GdyniaSPS Limonka
AREXSporting Gdynia
Sporting GdyniaAwaria
Enerpol GdyniaSporting
Enerpol II GdyniaSporting Gdynia
Ejsmond ClubSporting
Sporting GdyniaInter Orłowo
AREXSporting Gdynia
SportingDziki West
Sporting GdyniaSPS Limonka
ŚledzieSporting
Sporting GdyniaSKM
SportingKM PSP Gdynia
BękartySporting Gdynia
SportingChylonia DT City
Sporting GdyniaPKP Intercity S.A.
JR PogórzeSporting
AwariaSporting Gdynia
IXODI Nevada GdyniaSporting
Tanie Blachy & Dos AmigosSporting Gdynia
Enerpol GdyniaSporting
SportingClassic Gdynia
KP GrabówekSporting
SportingBad Boys
Joga BonitoSporting
SportingMy Na Sianie
ZIP SkładSporting
SportingBema Sigal
My Na SianieSporting
SportingJoga Bonito
KP GrabówekSporting
SportingKamix Bracia
Tanie Blachy & Dos AmigosSporting
SportingBad Boys
SportingTawerna Obłuże
SportingŚledzie
SportingFC Babilon United
SportingJR Pogórze
SportingChylonia DT City
Ejsmond ClubSporting
SportingRukola
ŚledzieSporting
Bad BoysSporting
SportingEjsmond Club
Bad BoysSporting
SportingŚledzie
SKMSporting
Prawie Jak PiłkarzeSporting
SportingRukola
My Na SianieSporting
Tanie Blachy & Dos AmigosSporting
SportingKoneser Gdynia
Joga BonitoSporting
SportingJNT
FC NankatsuSporting