30/05/2019 20:30 Ekstraklasa grupa mistrzowska Wiosna 2019 1 50'

KlubPierwsza połowaWynikWynik
Rol Ryż47Zwy
Chłopcy z ferajny14Por

Podsumowanie

Chcąc utrzymać fotel lidera Rol Ryż musiał dzisiaj wygrać to spotkanie, a przeciwnikiem byli niezwykle waleczni Chłopcy z Ferajny!

Pierwszy mecz tych drużyn obfitował w wiele bramek, więc spodziewaliśmy się również ciekawego pojedynku. Tym razem „ryżowi” po raz kolejny zdominowali rywali w pierwszej połowie wygrywając ją 4:1.

Po zmianie stron mecz się wyrównał jeśli chodzi o poczynania na boisku jednak brak skuteczność Ferajny nie pozwoliła choćby zremisować tego spotkania, a Tomek Stępień razem z kolegami w ostatnich minutach przypieczętowali wygraną i rozsiadają się w fotelu lidera. Trzeba jednak przyznać, że dla Rol Ryżu spotkanie nie było łatwe i widać było, że jest to ich drugi mecz w tygodniu.

Dodatkowo brawa należą się Chłopcom z Ferajny. Mimo spokojnego utrzymania nie zamierzają rozdawać punktów przeciwnikom walczącym o mistrzostwo. Mocno zmobilizowani walczyli na całym boisku przez co mecz mógł się podobać także pod względem piłkarskim.