Tawerna Obłuże — Companieros

04/06/2020 20:15 I LIGA WIOSNA 2020 7 50'

Tawerna Obłuże57Zwy
Companieros02Por

Pierwsza połowa wyrównana, choć zakończyła się… wynikiem 5:0 dla Tawerny! Od początku bowiem, co nie wpadało ekipie Companieros, wpadało przeciwnikom. Obłuże słynie zresztą z tego, że jak już dochodzi do sytuacji bramkowych, to wykorzystuje je z bardzo dużą skutecznością. Drużyna Wojtka ,,Graby”, o tym co to skuteczność w pierwszej połowie dosłownie zapomniała, choć samych okazji do goli, mieli oni co najmniej tyle co drużyna z Północnej Gdyni. Początek drugiej połowy, zapalił lampkę nadziei w szeregach Companieros. W końcu się odblokowali, od razu strzelając 2 gole jednego po drugim. Wtedy jednak znowu się zacięli i nie trafili do siatki rywala już ani razu do końca meczu! Tawerna natomiast, dopisała jeszcze 2 bramki do swojego konta i spokojnie dowiozła zwycięstwo, które jest ich pierwszym, w tym sezonie I ligi.