Co prawda stawka poniedziałkowych meczów była już tylko symboliczna to nie można było narzekać na nudę. Większość zespołów znała swój dalszy los w rozgrywkach, a jedyną ekipą, która mogła być pewna awansu przed pierwszym gwizdkiem, była Nevada. Mimo to zawodnicy nie odpuścili i na boisku nie brakowało zaangażowania, determinacji ani bramek. Szczególnie intensywnie było w spotkaniu otwierającym kolejkę, gdzie Polska Gurom zmierzyła się z HG Kadłubami. Słaba skuteczność Kadłubów i konsekwentna gra Polski dały czerwonym pierwsze zwycięstwo w grupie B. Ciekawie było również w kolejnych meczach – TELTOR-Energia w końcu zdobył pierwsze punkty pokonując GIBAS SQUAD, a Nevada udowodniła, że nie bez powodu zakończyła granie w grupie A z kompletem zwycięstw na koncie.
Polska Gurom 6:1 HG Kadłuby
- niebiescy pierwsi strzelili gola i mogło być nawet 2:0, gdyby nie zmarnowali rzutu karnego
- HG miało multum sytuacji, ale razili nieskutecznością
- Polska pod koniec połowy potrzebowała dosłownie kilku minut żeby obrócić wynik na swoją korzyść i prowadzić 2:1 do przerwy
- Kadłuby dążyły do strzelenia bramki wyrównującej, ale Polska miała tego dnia szczęście z tyłu jak i z przodu
- czerwoni zgarniają pierwsze trzy punkty w fazie grupowej, a będą mogli jeszcze raz uczynić to w ostatnim spotkaniu z GKS Chylonią w czwartek!
TELTOR-Energia 5:1 GIBAS SQUAD
- TELTOR rozpoczął z animuszem i po strzeleniu dwóch goli wygrywał 2:0
- GIBAS SQUAD odpowiedzieli i zrobiło się tylko 1:2
- TELTOR dosłownie na sam koniec pierwszej części wcisnął piłkę do bramki białych i schodził na przerwę z dwoma bramkami zapasu
- GIBAS nie potrafili odwrócić wyniku, bo po zmianie stron trafiali wyłącznie rywale
- TELTOR pewnie ograł Gibas Squad 5:1 i zanotował pierwsze zwycięstwo w grupie A
Wilki Morskie 3:11 Nevada Gdynia
- Nevada pewna awansu rywalizowała z Wilkami Morskimi
- Wilki zupełnie w odmiennych nastrojach po czterech rozegranych potyczkach
- już do przerwy było pewne kto zgarnie pełną pulę, bo czarne koszule pewnie nadawały ton na boisku
- w drugiej połowie przez 10 minut nie oglądaliśmy żadnych trafień
- natomiast po tym czasie Nevada jak i Wilki poprawiły swój dorobek, a mecz zatrzymał się na wyniku 11:3 dla Nevady, która nie miała sobie równych odprawiając każdego przeciwnika z kwitkiem w grupie A!
- imponująca jest średnia 15 goli strzelonych i 3 straconych na mecz przez Nevadę!

GRUPA A
Pozycja | Klub | M | Z | R | P | Gz | Gs | bilans | Pkt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ![]() | 5 | 5 | 0 | 0 | 75 | 15 | 60 | 15 |
2 | ![]() | 4 | 3 | 0 | 1 | 33 | 34 | -1 | 9 |
3 | Bad Boys | 4 | 2 | 0 | 2 | 28 | 46 | -18 | 6 |
4 | ![]() | 4 | 1 | 0 | 3 | 14 | 21 | -7 | 3 |
5 | ![]() | 4 | 1 | 0 | 3 | 17 | 30 | -13 | 3 |
6 | ![]() | 5 | 1 | 0 | 4 | 18 | 39 | -21 | 3 |
Pozycja | Klub | M | Z | R | P | Gz | Gs | bilans | Pkt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ![]() | 4 | 4 | 0 | 0 | 21 | 15 | 6 | 12 |
2 | ![]() | 4 | 2 | 0 | 2 | 18 | 19 | -1 | 7* |
3 | ![]() | 4 | 2 | 0 | 2 | 17 | 17 | 0 | 6 |
4 | ![]() | 4 | 1 | 0 | 3 | 20 | 18 | 2 | 3 |
5 | ![]() | 4 | 1 | 0 | 3 | 16 | 23 | -7 | 3 |