Tanie Blachy — Joga Bonito

23/09/2019 21:30 I LIGA JESIEŃ 2019 5 50'

Tanie Blachy & Dos Amigos11Por
Joga Bonito27Zwy

Kolejny świetny mecz Jogi! Tym razem o dobrą grę teoretycznie miało być łatwiej, bowiem ich rywalem były Tanie Blachy, który po 3 meczach posiadały 0 dorobek punktowy. I jak na standardy naszej ligi, w której często w takich meczach zdarzają się niespodzianki, w tym wszystko potoczyło się tak, jak wskazywały przedmeczowe statystyki. JB do przerwy trzeba jednak podkreślić trochę się męczyła, a Tanie Blachy postawiły im się, przegrywając do przerwy zaledwie 1:2. W drugiej połowie jednak, Joga zagrała tak, jak na ekipę mającą na swoim rozkładzie rozegranych kilka sezonów w elicie przystało. 5 goli w tej części spotkania, a także czyste konto, przyniosło wynik 7:1 i bezdyskusyjnie zasłużone 3 punkty, które coraz pewniej przybliżają Jogę Bonito do grupy mistrzowskiej, która to przecież zacznie swoje zmagania za nieco ponad miesiąc.