Babilon wygrywa w ostatniej akcji meczu! PROMOTION pierwszymi pogromcami ZIP’a

Chociaż 2 minuty przed końcem Babilon stracił gola na 2:3, zdążył odwrócić losy meczu z Salosem. Po golu z wolnego oraz świetnie wykonanemu autowi w ostatniej akcji spotkania, ostatecznie wyszedł na wynik 4:3, zgarniając cenny komplet punktów!

Do wielkiego zaskoczenia doszło w meczu II ligi. Wygrywający z każdym jak leci ZIP, wysoko przegrał z ekipą PROMOTION, której dawano małe szansę na wygraną w tym spotkaniu

Wysokie zwycięstwo w świetnym stylu odniósł Koneser, który sprawę zwycięstwa załatwił już przed przerwą. Druga połowa było już bardziej na dogranie, gdyż przeciwnik ani przez chwilę nie dał do myślenia że będzie w stanie odrobić stratę.

Szybko strzelone 3 gole ustawiły mecz Rol Ryżowi, który w hicie Ekstraklasy pokonał DT City Chylonię. Mecz jednak ,,popsuły” wspomniane bramki, które pozwoliły Ryżowym kontrolować wynik meczu przez całą jego długość.

5:1 do przerwy wygrywał Arex, który również sprawił, że druga połowa meczu mogła się równie dobrze nie odbyć.

Prawdziwą demolkę przeprowadziła natomiast Nevada. Aż 17 strzelonych bramek powinno mówić samo za siebie. Alexander powinien się ciszyć, że w swoich szeregach ma Marka Liszewskiego, który strzelając 4 gole sprawił że wynik nie wyglądał aż tak tragiczne…