Szaleni Komornicy z pierwszą wygraną w sezonie! Zawsze Można ogrywają BCT!

W ostatnim dniu przed przerwą na świętowanie majówki oraz kilka dni odpoczynku od grania odbyły się dwa zaległe spotkania! Szaleni Komornicy w końcu znaleźli sposób na zdobycie pierwszych 3 pkt. w debiutanckim sezonie! Premierowe zwycięstwo przypadło w meczu przeciwko Wilkom, a to sprawia że Komornicy uciekają z ostatniego miejsca w tabeli! W drugim meczu Zawsze Można nie mieli większych problemów z pokonaniem BCT i coraz bardziej przesuwają się w górę I- ligowej stawki!

Szaleni Komornicy – Wilki Morskie

• mecz pozytywnie rozpoczął się dla Wilków, dzięki trafieniu na 1:0!
  • Komornicy starali się przeciągnąć wynik na swoją stronę i wyszli na 2:1, jednak do przerwy to Wilki Morskie wygrywały 4:2
  • druga połowa należała do beniaminka, najpierw wyrównali stan spotkania 4:4, żeby później wysunąć się na prowadzenie po raz drugi w starciu z Wilkami
  • starania Komorników przyniosły pożądany efekt i odjechali z wynikiem, a rywal nie był już w stanie za wiele zdziałać
  • Komornicy w efektywny sposób przypieczętowali pierwsze 3pkt. na wiosnę, zwyciężając nad Wilkami 11:6
  • wszystkie bramki dla Szalonych Komorników zdobywało dwóch zawodników – Kordian Bartnicki (4 gole) oraz Kamil Grzegorek (7 goli) wybrany na MVP!