Bracia z premierowym zwycięstwem! Dobra passa Classic’u.

Pierwsza wygrana Braci, zacięte spotkanie Classicu z Kiedyś Odpalą czy komplet zwycięstw Cobisu. Te rzeczy miały miejsce w środę a żeby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Kamix Bracia – HTM Gdynia 6:5

• był to mecz rozpoczynający środowe granie który zapowiadał się bardzo obiecująco i taki też był
  • Strzelać dosyć szybko zaczęła ekipa Kamixu lecz HTM nieustannie dreptał im po piętach odpowiadając bramkami.
  • Zmiana stron gdzie do przerwy schodziliśmy z wynikiem 3:2 dla Braci nie zmieniła nam końcowego rezultatu i HTM uległ ekipie Kamixu 6:5.
  • Cały mecz był bardzo zacięty lecz końcowo ekipa Maćka Lutrzykowskiego uległa beniaminkowi ekstraklasy.

Cobis – Wilki Morskie 9:7

• Był to mecz w którym Cobis stawiany był w roli faworyta lecz Wilki pokazały w poprzednich spotkaniach że lubią zaskakiwać i chciały to powtórzyć i tym razem
  • Pierwsza połowa wyglądała bardzo zacięcie, można wręcz powiedzieć że obie ekipy szły łeb w łeb lecz na przerwę to Cobis schodził z jedno bramkową przewagą
  • Zmiana stron miała ponieść Wiki do zwycięstwa lecz fenomenalna postawa w bramce Floriana Kwiatkowskiego oraz niesamowita skuteczność Macieja Gawińskiego pokrzyżowała plany zawodników w żółtych strojach i to Cobis ostatecznie przypieczętował swoje zwycięstwo

Classic Gdynia – Kiedyś Odpalą 8:4

•  Classic zbudowany pierwszym zwycięstwem w sezonie chciał iść za ciosem również w tym meczu lecz na drodze stanęła im drużyna Kiedyś Odpalą
  • Od początku w meczu narzucone było wysokie tempo którego do końca pierwszej części spotkania nie wytrzymała drużyna Classicu schodząc do przerwy z wynikiem 1:3 – Druga połowa wyglądała zupełnie inaczej, można powiedzieć nzawet że rolę się odwróciły
  • Classic zaczął strzelać nastomiast ich przeciwnicy nie mogli tak skutecznie trafiać do siatki jak miało to miejsce w pierwszej połowie
  • Ostatecznie drużyna Jarosława Gołdyna wyszła z tego meczu zwycięsko zwyciężając 8:4.