Niespodzianki na koniec tygodnia

Zaledwie 3 mecze obejrzeliśmy na boiskach Gdyńskiej Checzy w piątkowy wieczór. Na nudę nie mogliśmy jednak narzekać, bowiem byliśmy świadkami zarówno zaskakujących wyników, jak i wyniku remisowego!

• Na sam początek, Sporting II zaskakująco łatwo ograł PKP Intercity. Chociaż wydawało się że ,,Północni” III ligę mogą przejść jak burza, już w 3 meczu zaznali smaku porażki i to z ekipą, która wydawać by się mogło, będzie tylko placem doświadczalnym dla pierwszej ekipy Orłowa.
  • 21 spotkań z rzędu, już na przestrzeni 3 sezonów nie wygrała Awaria! Dziś przerwanie tej passy było niezwykle blisko, gdyż do przerwy pasiaki prowadziły aż 4:0. W drugiej połowie jednak role się odwróciły i to Bastion wygrał takim samym stosunkiem, wyrywając przeciwnikowi cenny punkt.
  • Ciężki start sezonu, po połączeniu dwóch drużyn notuję Limonka. Ich kosztem, pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odnieśli Rebelsi AIC, którzy w końcu chcieliby wyrwać się z odmentów 3 ligi.