Beer Fans wraca na właściwe tory! Polska Gurom postraszyła na chwilę Enerpol!

Beer Fans po dwóch porażkach z BCT i Kamix Braćmi wygrywa ze Sportingiem i wskakuje aktualnie na 1. miejsce, ale czy się utrzyma? Ta zagadka rozwiąże się po wszystkich meczach 8 kolejki. Natomiast Sporting w dalszym ciągu nie może znaleźć sposobu na zdobycie pierwszych trzech punktów w sezonie wiosennym! BCT w ramach zaległego meczu wygrywało 2:0 z Sokółką, ale zespół białych zdołał odrobić straty i wyjść z tego pojedynku zwycięsko! Dzięki temu Sokółka zrównała się punktami ze swoim poniedziałkowym rywalem, a już jutro czeka ich kolejny jednostka meczowa, bo zagrają z GKS Chylonią! Polska Gurom przez prawie większą część pierwszej połowy spisywała się na tle zdecydowanego faworyta hitu Enerpolu bardzo przyzwoicie. Po 15 minut było 2:2, jednak Enerpol pokazał swoją moc już w końcówce pierwszej odsłony, a w drugiej był już całkowicie nie do zatrzymania i pokonał Polskę wysoko 14:5!

• Polska nie przestraszyła się rywala i ruszyła do natarcia, ku zdziwieniu wielu strzeliła dwie bramki i prowadziła 2:1
  • jak się okazało było to jedyne prowadzenie Polski, najpierw Enerpol wyrównał 2:2, żeby w końcówce pierwszej połowy przeprowadzić kilka zabójczych ataków, zakończonych golami!

• Beer Fansi tanio skóry nie sprzedali i odjechali na kilka trafień
  • ostatecznie Beer Fans wygrywają 7:3, ale co by było gdyby nie super interwencje ich bramkarza Marka Boguckiego, który bezapelacyjnie zasłużył na miano MVP meczu!