Trzy czerwone kartki w meczu GIBAS SQUAD – Bad Boys! Zawsze Można nie dają szans Arexowi!

Zawsz Można wygrywa po raz trzeci, a GIBAS SQUAD po raz drugi w obecnym sezonie! Zawsze Można podejmowali AREX, który był na to spotkanie nieco osłabiony kadrowy, a rywal to skrzętnie wykorzystał! Już do przerwy fioletowi mieli praktycznie zagwarantowane trzy punkty w garści, które dopisali sobie po ostatnim gwizdku! AREX po dobrej serii spotkań, kiedy zapunktował zalicza przegraną. Mecz GIBAS SQUAD – Bad Boys był zaskakujący, nie ze względu na wynik, a bardziej o ilość pokazanych kartek przez sędziego. Arbiter z kieszeni wyciągał trzy czerwone kartoniki, z czego dwie bezpośrednie oraz trzy żółte. Do przerwy wynik meczu był niejasny, bo utrzymywał się remis, jednak w drugiej połowie swoje drugie zwycięstwo w sezonie przypieczętował beniaminek GIBAS SQUAD! Companieros zagrali z liderującą IXODI Nevadą i do niespodzianki nie doszło. Do przerwy rezultat dla Companieros nie wyglądał tak źle 3:7, jednak ostateczny wynik już niestety tak, ponieważ w drugiej połowie nie strzelili żadnej bramki, tracąc aż osiem i przegrali bezsprzecznie 3:16!
  • po tym golu emocje nieco opadły, a gra się zaostrzyła
  • najpierw sędzia pokazał kartkę czerwonej barwy dla Bad Boysów, a mimo to grając w osłabieniu Ci zdołali wyrównać i taki stan utrzymywał się do końca pierwszej odsłony
  • po powrocie na boisko sędzia znowu musiał zainterweniować i w jednej akcji wyrzucił po jednym zawodniku każdej z ekip
  • beniaminek zdecydowanie lepiej prezentował się od rywala w drugiej części i zasłużenie wygrywa stosunkiem 7:3, dopisując drugi komplet punktów w sezonie