Menu Zamknij

Oglądaj SKRÓTY MECZÓW na naszym 
kanale na YOUTUBE ! Bądź na bieżąco!

Twój zespół potrzebuje sprzętu? Mamy dla was zniżki na sprzęt sportowy: JOMA do -40%, Adidas -30% i Nike -25% !

Udział w rozgrywkach Nadmorskiej Ligi Szóstek dla mieszkańców dzielnicy Chylonia jest współfinansowany ze środków Rady Dzielnicy Chylonia

NAJBLIŻSZE MECZE

DatameczCzas/WynikiKolejka
PKP Intercity — Tanie Blachy9
Bastion Gdynia — Gała bez przypału11
PROMOTION 360 — Water Team11
Gała bez przypału — FC Babilon United10
Asconi — Kiedyś odpalą10
Kamix Bracia — KP Grabówek1
KM PSP Gdynia — Śledzie1
JR Pogórze — Dziki West1
Rukola — Companieros1
PROMOTION 360 — Studio Prime JBG9
Tanie Blachy — SKM1
My Na Sianie — Tawerna Obłuże1
Ejsmond Club — Sporting1
Orange Team Gdynia — Wilki Morskie1
Bękarty — Orłowo1
Enerpol Gdynia — Chylonia DT City1
SPS Limonka — Awaria1
Enerpol Gdynia II — Sporting II Orłowo1
KM PSP Gdynia — JR Pogórze2
Kamix Bracia — Companieros2
ZIP Skład — Rukola2
Śledzie — Dziki West2
Enerpol Gdynia — Sporting2
Salos/Nevada — Chylonia DT City2
JR Pogórze — Śledzie3
Ejsmond Club — Salos/Nevada3
Sporting — Chylonia DT City3
KM PSP Gdynia — Dziki West3
Dziki West — JR Pogórze4
Śledzie — KM PSP Gdynia4
Enerpol Gdynia — Ejsmond Club4
Salos/Nevada — Sporting4
Dziki West — Śledzie5
JR Pogórze — KM PSP Gdynia5
Ejsmond Club — Chylonia DT City5
Enerpol Gdynia — Salos/Nevada5
Dziki West — KM PSP Gdynia6
Śledzie — JR Pogórze6

OSTATNIE WYNIKI

DatameczCzas/WynikiKolejka
FC Babilon United — Water Team9
Gała bez przypału — Kiedyś odpalą9
Classic II Gdynia — Przychodnia Morska9
PKP Intercity — Awaria11
Sporting II Orłowo — Orłowo10
Wilki Morskie — Rukola11
Companieros — Orange Team Gdynia8
AREX — Tanie Blachy11
Water Team — Bastion Gdynia10
Chylonia DT City — JR Pogórze11
Ejsmond Club — Sporting11
Awaria — SKM10
Orłowo — Enerpol Gdynia II11
Bękarty — PKP Intercity10
Tanie Blachy — SPS Limonka10
Orange Team Gdynia — Rukola9
ZIP Skład — My Na Sianie8
Companieros — Wilki Morskie10
Classic II Gdynia — PROMOTION 3608
AREX — Sporting II Orłowo9
KP Grabówek — Kamix Bracia8
Studio Prime JBG — Bastion Gdynia8
Przychodnia Morska — Asconi8
Wilki Morskie — ZIP Skład9
Bękarty — SKM9
SPS Limonka — Enerpol Gdynia II9
Przychodnia Morska — Gała bez przypału7
PROMOTION 360 — FC Babilon United6
Kiedyś odpalą — Water Team8
Classic II Gdynia — Studio Prime JBG10
Ejsmond Club — Śledzie10
Enerpol Gdynia — KM PSP Gdynia11
Chylonia DT City — Salos/Nevada10
Sporting — Dziki West10
Bękarty — Awaria8
Enerpol Gdynia II — PKP Intercity8
Bastion Gdynia — FC Babilon United5
Tanie Blachy — SKM8
KP Grabówek — Rukola6
Tawerna Obłuże — ZIP Skład6
Sporting II Orłowo — SPS Limonka8
KM PSP Gdynia — Dziki West8
Ejsmond Club — Chylonia DT City7
JR Pogórze — Enerpol Gdynia8
Śledzie — Sporting8
My Na Sianie — Wilki Morskie5
Companieros — Kamix Bracia6
Studio Prime JBG — Kiedyś odpalą6
Asconi — Gała bez przypału6
KP Grabówek — Tawerna Obłuże9
Sporting II Orłowo — SKM6
Tanie Blachy — Bękarty6
Kiedyś odpalą — PROMOTION 3605
Classic II Gdynia — FC Babilon United4
My Na Sianie — Rukola10
Orłowo — SPS Limonka6
Enerpol Gdynia II — Awaria6
Chylonia DT City — Dziki West6
JR Pogórze — Ejsmond Club6
Sporting — KM PSP Gdynia7
Enerpol Gdynia — Salos/Nevada7
Wilki Morskie — Orange Team Gdynia4
Water Team — Przychodnia Morska6
Bękarty — Sporting II Orłowo4
Companieros — Rukola4
Kamix Bracia — ZIP Skład5
AREX — PKP Intercity4
Orłowo — SKM4
Enerpol Gdynia II — Tanie Blachy4
Ejsmond Club — Salos/Nevada5

EKSTRAKLASA

PozycjaklubMGzGsbilansPkt
1Enerpol Gdynia862372519
2Ejsmond Club84536914
3Salos/Nevada85047313
4Chylonia DT City851381312
5Sporting85354-112
6Dziki West85362-912
7KM PSP Gdynia84953-410
8Śledzie84668-227
9JR Pogórze84862-146
10Classic Gdynia00000
10Joga Bonito00000

I LIGA

PozycjaklubMGzGsbilansPkt
1KP Grabówek833201318
2Rukola837261114
3Companieros84239312
4ZIP Skład82828012
5Kamix Bracia82833-512
6Orange Team Gdynia83140-912
7Tawerna Obłuże84035511
8My Na Sianie83029110
9Wilki Morskie82746-194
10Bad Boys00000
10FC Nankatsu00000

II LIGA

PozycjaklubMGzGsbilansPkt
1Tanie Blachy847252219
2Bękarty973442918
3PKP Intercity860491118
4SKM948381018
5Orłowo94839917
6SPS Limonka94149-811
7Enerpol Gdynia II94439510
8Sporting II Orłowo94660-149
9Awaria93677-417
10AREX93356-231
11Alexander00000

III LIGA

PozycjaklubMGzGsbilansPkt
1Kiedyś odpalą870333722
2Classic II Gdynia962392321
3Przychodnia Morska960461419
4Gała bez przypału83537-213
5Studio Prime JBG842311110
6FC Babilon United83944-510
7Water Team83355-229
8Asconi82145-247
9PROMOTION 36074049-96
10Bastion Gdynia92043-232
11Bez nazwy00000
11Rebels AiC00000

SPRZĘT MECZOWY DLA DRUŻYN NL6

Potrzebujecie sprzętu sportowego na nowy sezon? Bluzy, spodnie, a może komplet meczowy, aby efektownie prezentować się na boiskach NL6 ?! Nasz partner techniczny ubierze WAS, a dodatkowo skorzystacie z RABATU minimum 40% !!! Zapraszamy do kontaktu!

KADRA NADMORSKIEJ LIGI SZÓSTEK W PUCHARZE POLSKI

Występy Nadmorskiej Ligi Szóstek w Pucharze Polski to już tradycja. Jesienią 2018 roku po raz pierwszy zespołowi NL6 udało się awansować do 1/8 regionalnego Pucharu Polski! 24 kwietnia NL6 zmierzy się z Jantarem Ustka.

Zachęcamy do zapoznania się z obszernym podsumowaniem sezonu JESIEŃ 2019

W podsumowaniu umieściliśmy tabele, klasyfikacje indywidualne, ogólne podsumowania oraz szczegółowe dla każdej z lig. Także materiały wideo, wywiady . 

  • Na dzień 17.01 wersja jest jeszcze testowa. PEŁNE PODSUMOWANIE będzie dostępne w poniedziałek 20.01 !

OFERTA sprzętu sportowego – PARTENR TECHNICZNY JOMA

NL6

FREE
VIEW