Menu Zamknij

2 kolejka wiosny przed nami!

Pierwszy tydzień wiosennej rywalizacji już za nami. Mamy już małe rozeznanie odnośnie poszczególnych zespołów, ale oczywiście do rozstrzygnięć jeszcze daleko. Od poniedziałku kolejna szansa, aby wzbogacić swoje konto o ligowe punkty. Emocji na pewno nie zabraknie! 

To będzie o tyle ciekawy tydzień, że przyniesie nam odpowiedź na pytanie, czy zwycięstwa w 1 kolejce były zapowiedzią lepszych czasów dla tych ekip, które dopisały sobie po trzy punkty i czy przegrani z pierwszych meczów odrobią straty w drugiej serii meczów. 

Ciekawie zapowiadają się starcia w Ekstraklasie. Zobaczymy, czy porażka obrońcy tytułu, a więc Classic Gdynia była tylko dziełem przypadku czy jednak zespoły powoli znajdują sposób na mistrza NL6? Jak poradzi sobie faworyt elity, który spotka się w czwartek późnym wieczorem z groźnym Dzikim Westem
W I Lidze już w poniedziałek będzie bardzo ciekawie, bo po porażce w minioną środę punktów musi szukać Ejsmond. Natomiast emocjonująco może być w piątek, gdy to Joga Bonito zagra z SKM Gdynia, a Śledzie z FC Nankatsu. 
W II Lidze trudno wskazać hitowe starcie, ale emocji nie zabraknie w starciu Studio Prime z Braćmi, czy Bękartów z ZIPem. 
W III Lidze w poniedziałek pierwszy raz zaprezentują się Wilki Morskie, ale hitem będzie środowy pojedynek Alexandra z Bastionem. 

2 tydzień w Nadmorskiej Lidze Szóstek

DatameczCzas/WynikiKolejka

Powiązane Wpisy

NL6

FREE
VIEW