Comeback Sportingu i Gunners’ów. Dziki West nie daje szans Przychodni w pucharze

Od wyniku 2:5 do przerwy, losy meczu odwróciła ekipa Gunners Gdynia. Bardzo dobrze grająca drużyna Limonki II, nie wytrzymała w końcówce i prowadząc niemal przez całe spotkanie, jakiekolwiek punkty przegrała w ostatnich chwilach spotkania.

Do przerwy przegrywał także Sporting. Druga połowa należała jednak do drużyny z Orłowa. Nie dając się w niej pokonać już ani razu, strzeliła Konenerowi kilka bramek, zapewniając sobie tym samym kolejne 3 punkty.

Niespodzianki nie było w potyczce Dzikiego Westu z Przychodnią Morską. Drużyna braci Kuźmin wyraźnie jest nastawiona na walkę o Puchar NL6, co pokazał brak lekceważenia rywala, który był przed meczem zdecydowanie niżej notowany.

Męki w dalszym ciągu przeżywa Turecki Gang Bang. To już ich 5 porażka w sezonie, co sprawia że w dalszym ciągu nie mają oni na swoim koncie ani jednego.