Menu Zamknij

KOMUNIKAT ORGANIZATORÓW: Planowany powrót na boiska w MAJU !

Jako ORGANIZATORZY rozgrywek Nadmorskiej Ligi Szóstek pragniemy poinformować, iż ze względu na panującą w naszym kraju oraz na całym świecie sytuację nie wydaje się możliwe wznowienie rozgrywek w kwietniu! Nie chcemy absolutnie nikogo z Was narażać i wolimy nawet tydzień później wrócić na boiska. Na tę chwilę obserwując wzrastającą liczbę zakażonych oraz rozmiary epidemii i liczbę osób objętych kwarantanną postanowiliśmy, że w kwietniu nie będziemy wznawiać rozgrywek NL6 (chyba, że sytuacja drastycznie uległaby poprawie)

  • Wiemy jak bardzo brakuje Wam rywalizacji w NL6. Codziennie praktycznie ktoś z Was do Nas dzwoni pytając jaka jest sytuacja. Jako organizatorzy musimy być jednak maksymalnie odpowiedzialni, tak za Was jak i za Wasze rodziny. Na tę chwilę obserwując wzrastającą liczbę zachorowań oraz prognozy mówiące, że szczyt zachorowań nastąpi za około dwa tygodnie nie widzimy możliwości rywalizacji w rozgrywkach NL6 w miesiącu kwietniu! 
    Mamy jednak nadzieję, że nasze społeczeństwo postępując odpowiedzialnie, zostając w domach i stosując się do zasad ograniczających poruszanie się, przyczyni się do jak najszybszego opanowania epidemii
  • DLATEGO TEŻ, realnym i prawdopodobnym terminem, w którym planujemy powrót na boiska NL6 jest MAJ. Trudno powiedzieć, czy będzie to pierwszy tydzień czy też drugi bądź trzeci tydzień, ale głęboko wierzymy, że zmagania w sezonie Wiosna 2020 będą kontynuowane już wtedy bez przeszkód. Jeśli okaże się, że sytuacja w kraju unormuje się wcześniej i otrzymamy zielone światło to oczywiście o takim fakcie poinformujemy i powrócimy do grania jeszcze w kwietniu. Sytuacja jest na tyle dynamiczna, że będziemy Was informować na bieżąco. 
  • Mamy oczywiście plan dający nam możliwość dokończenia rywalizacji w sezonie WIOSNA 2020, nawet w sytuacji, gdyby na boiska można było wrócić w połowie maja. Wcześniej już wyznaczyliśmy nowe terminy dla meczów dwóch przełożonych kolejek. To samo uczynimy z meczami zaplanowanymi na kwiecień. Oczywiście będzie się trzeba liczyć z tym, że sezon może się nieco wydłużyć lub mecze będą rozgrywane częściej niż raz w tygodniu. Natomiast po tak długiej przerwie jesteśmy pewni, że Wasza ochota na rywalizację w lidze NL6 będzie tak duża, że nawet bardziej napięty terminarz rozgrywek dla nikogo nie będzie stanowił problemu. 
  • Oczekujcie kolejnych komunikatów z naszej strony. Będziemy o każdej podejmowanej decyzji informować na bieżąco i pamiętajcie, dbając o swoje i bliskich zdrowie w miarę możliwości ZOSTAŃCIE W DOMACH ! 

Powiązane Wpisy

NL6

FREE
VIEW