Menu Zamknij

Oglądaj SKRÓTY MECZÓW na naszym 
kanale na YOUTUBE ! Bądź na bieżąco!

Twój zespół potrzebuje sprzętu? Mamy dla was zniżki na sprzęt sportowy: JOMA do -40%, Adidas -30% i Nike -25% !

Udział w rozgrywkach Nadmorskiej Ligi Szóstek dla mieszkańców dzielnicy Chylonia jest współfinansowany ze środków Rady Dzielnicy Chylonia

EKSTRAKLASA

PozycjaklubMGzGsbilansPkt
1Enerpol Gdynia33714239
2Chylonia DT City32817117
3IXODI Nevada Gdynia3181534
4Rukola25503
5Classic Gdynia31416-23
6Ejsmond Club2812-43
7Śledzie31520-53
8KP Grabówek31220-83
9Joga Bonito21221-93
10JR Pogórze2918-90

I LIGA

PozycjaklubMGzGsbilansPkt
1KM PSP Gdynia3228149
2SKM2166106
3PKP Intercity31720-36
4Bad Boys3251784
5ZIP Skład3191724
6FC Atmosfera3171614
7Kamix Bracia3121114
8Orłowo2111014
9Tanie Blachy31618-24
10Tawerna Obłuże39903
11Wilki Morskie2710-33
12My Na Sianie3810-21
13Companieros Klima-pro.pl31021-111
14Bękarty2824-160

II LIGA

PozycjaklubMGzGsbilansPkt
1Enerpol Gdynia II32614129
2Classic II Gdynia32312119
3AREX32010109
4Odpalone Pringlesy32911187
5Przychodnia Morska32915147
6ABO3261796
7Alexander2161333
8Sporting II Orłowo2151323
9Gała bez przypału31522-73
10Studio Prime JBG31114-31
11SPS Limonka3518-131
12Awaria31225-130
13Asconi31031-210
14PROMOTION 3603830-220

III LIGA

PozycjaklubMGzGsbilansPkt
1Kolegium Sędziów Pomorski ZPN3328249
2Pogórzanka B85 Studio33113189
3Dawno temu w trawie2201286
4KS Vitava3232306
5Sokółka FC31218-66
6Supa Strikas32411133
7AP UKS Mosty31318-53
8Rebels AiC248-41
9Fast Foot2414-101
10FC Babilon United31325-120
11TEAM BLACK DRAGON3733-260

SPRZĘT MECZOWY DLA DRUŻYN NL6

Potrzebujecie sprzętu sportowego na nowy sezon? Bluzy, spodnie, a może komplet meczowy, aby efektownie prezentować się na boiskach NL6 ?! Nasz partner techniczny ubierze WAS, a dodatkowo skorzystacie z RABATU minimum 40% !!! Zapraszamy do kontaktu!

KADRA NADMORSKIEJ LIGI SZÓSTEK W PUCHARZE POLSKI

Występy Nadmorskiej Ligi Szóstek w Pucharze Polski to już tradycja. Jesienią 2018 roku po raz pierwszy zespołowi NL6 udało się awansować do 1/8 regionalnego Pucharu Polski! 24 kwietnia NL6 zmierzy się z Jantarem Ustka.

Zachęcamy do zapoznania się z obszernym podsumowaniem sezonu JESIEŃ 2019

W podsumowaniu umieściliśmy tabele, klasyfikacje indywidualne, ogólne podsumowania oraz szczegółowe dla każdej z lig. Także materiały wideo, wywiady . 

  • Na dzień 17.01 wersja jest jeszcze testowa. PEŁNE PODSUMOWANIE będzie dostępne w poniedziałek 20.01 !

OFERTA sprzętu sportowego – PARTENR TECHNICZNY JOMA