Bastion, Przychodnia i PKP z kompletem w III Lidze! KP Grabówek w I Lidze

KP Grabówek notuje drugie pewne zwycięstwo po spadku z Ekstraklasy udowadniając, że powrót po sezonie banicji jest bardzo możliwy. Tym razem “ofiarą” Grabówka padł ZIP Gdynia , który już do przerwy przegrywał 5:0. Natomiast w III Lidze aż trzy zespoły mają po dwóch kolejkach komplet punktów. Do nich zaliczymy wczorajszych zwycięzców PKP Intercity, Przychodnię Morską oraz Bastion Gdynia.

• Żadna z tych III-ligowych ekip nie miała łatwej przeprawy.
    – W meczu Przychodni Morskiej z Awarią długo zanosiło się na remis 0:0 i dopiero gole Mateusza Jaworowskiego i Krystiana Zysko dały komplet punktów Przychodni
    – Bastion Gdynia prowadząc 3:0 dał się dogonić Tureckiemu Gang Bang, ale ostatecznie zwyciężył 5:3
    – PKP Intercity do przeryw remisowało 3:3 z Classiciem II, a zwycięstwo zapewniło sobie po zmianie stron
  • KP Grabówek szybko zapewnił sobie trzy punkty w meczu z ZIP Gdynia, bo po 25 minutach prowadził już 5:0. Natomiast Joga Bonito pokonała Orange Team, który ma ciężkie boje na początek swojej przygody z I Ligą, choć w porównaniu z meczem z Grabówkiem z przed tygodnia teraz wynik i gra były już bardziej zadowalające