Przełamanie Bad Boysów! AREX odrobił straty z Sokółką i goni czołówkę!

Tak trudnego początku sezonu nie spodziewali się na pewno Bad Boysi! Po pierwszej kolejce i wygranej, cztery kolejne okazały się niepowodzeniem. Dopiero w szóstym spotkaniu przeciwko Babilonowi, który oczekiwał pierwszych punktów nastąpiło przełamanie. Bad Boysi w niezłym stylu rozprawili się z czerwoną latarnią I ligi, zwyciężając wysoko 9:1! Ciekawe czy po tym meczu nastąpi lepszy okres dla złych chłopców! Babilon musi czekać i liczyć na premierowe zdobycze punktowe w kolejnym meczu. Wszystko po pierwszej połowie wskazywało na 3pkt. dla Sokółki, jednak ta wypuściła z własnych rąk prowadzenie i przegrała z Arexem, który wierzył w swoje umiejętności do końca, co się opłaciło i dzięki temu już są na 4. pozycji w tabeli!

AREX – Sokółka FC

• Sokółka dobrze weszła w spotkanie z Arexem strzelając gola na 1:0 po zaledwie kilku minutach
  • Arex próbował swoich sił, ale nie potrafił znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza rywali
  • Sokółka powiększyła swój dorobek do dwóch trafień i do przerwy wygrywała 2:0
  • po zmianie stron bramkę kontaktową zdobył Arex, mając nadzieję na odrobienie, lecz Sokółka utrzymała dwubramkową przewagę, wbijając bramkę na 3:1
  • Arex nie potrafił się przebić trafiając dwa razy w słupek, ale w końcu dopięli swego
  • Szymon Mitianiec wziął grę na siebie, a jego gra oraz dwa gole pozwoliły Arexowi cieszyć się z wygranej 4:3!