Rozpoczęliśmy sezon Jesień 19′!

W mgnieniu oka minął okres między końcem poprzedniego sezonu, a początkiem grania na jesieni. Poza Ekstraklasą grała każda z lig i już na początku byliśmy świadkami paru interesujących spotkań

• W meczu otwarcia, bardzo wyrównane spotkanie widzieliśmy pomiędzy Kamix Braćmi a Tanie Blachy (wcześniej Latarnik). Tam przez lwią część spotkania mieliśmy wynik 1:1. Ostatnie minuty należały jednak do ekipy braci Radtke, którzy wypunktowali rywali, notując dobry wynik po awansie.
  • W pojedynku drużyn które miały szanse na grę w Ekstraklasie, lepsi okazali się Bad Boys. Choć do przerwy wynik był remisowy, w drugiej połowie ,,odpalił się” Tomek Kapeluch, który swoimi 5 golami, dał drużynie 3 punkty.
  • Kolejnym beniaminkiem który rozpoczął sezon od kompletu punktów, są Wczorajsi. Awansując jeszcze jako Colorado Pub, zapowiadali że są mocni, potwierdzając to w starciu z Bękartami, którzy choć momentami mogli prowadzić nawet kilkoma bramkami, ostatecznie na pierwsze punkty poczekają conajmniej do następnej kolejki.
  • Po spadku, dalej w kłopotach jest Awaria. Choć po 25 minutach na to się nie zapowiadało, Emeryci wysoki ograli biało-czarnych pokazując, że zmiana nazwy z Alexandra może być w tym sezonie szczęśliwa.