Udany start KM PSP Gdynia po powrocie do NL6! Grad bramek w meczu HTM z Cobisem!

Zainaugurowaliśmy nowy, 32 sezon NL6 trzema spotkaniami, a wszystkie odbyły się w ramach Ekstraklasy! Po dwóch miesiącach przerwy pierwsze przetarcia już za nami! Granie zaczęło się z wysokiego C, ponieważ już na sam początek w hicie kolejki wystąpiły drużyny JR Pogórze i KM PSP Gdynia! Zwycięsko z tego starcia wyszła wracająca po sezonie przerwy do rozgrywek NL6 ekipa strażaków, wygrywając 5:3! Łatwej przeprawy nie mieli Kamix Bracia, ponieważ w 1. kolejce trafili na vicemistrza wiosny, czyli IXODI Nevadę. Nevada kontrolowała wynik spotkania i dopisała sobie premierowe 3pkt. do konta. W ostatnim meczu poniedziałkowego wieczoru można było obejrzeć wiele bramek, wszak HTM i Cobis urządzili sobie ucztę strzelecką. Zdecydowanie lepiej wyglądał Cobis i mimo gonitwy za rezultatem ze strony HTM wygrał pewnie 16:9. Zdobycz bramkowa Cobis może imponować, bo 16 goli ich autorstwa to tyle samo co łącznie w dwóch wcześniejszych meczach!

JR Pogórze 3:5 KM PSP Gdynia