Ejsmond zdemolował JNT! Aż 5 pojedynków ,,na styk”

Wynikiem 16:4 zakończył się pojedynek Ejsmonda z JNT. Zwycięzca poprzedniego sezonu w II lidze, wciąż nie może odnaleźć formy, a powoli zaczynają ją łapać żółto-niebiescy. Co ciekawe, po 15 minut lepsze o 2 bramki była ekipa JNT, wygrywając 3:1. Później nastąpił jednak zwrot akcji, a Ejsmond wpakował przeciwnikom 14 goli z rzędu!

Nie tak duży, ale także zwrot akcji, miał miejsce w meczu SKM-ki i My Na Sianie. Do pewnego momentu SKM kontrolowało wynik, lecz po otrzymaniu  przez jednego z zawodników czerwonej kartki, nastąpił zwrot o 180 stopni. ,,Sianowcy” wykorzystali grę w przewadze najlepiej jak się da. Odjechali rywalom na kilka goli, do końca utrzymując już korzystny wynik.

Kolejne zwycięstwo zanotowali Śledzie. Wygląda na to, że ich głównym celem jest 3 z rzędu awans, który tym razem byłby już ostatnim możliwym!

W zaciętym pojedynku z Bastionem, zwycięsko wyszedł Dellner. Ekipa biało-niebieskich notuję tym samym 4 kolejne zwycięstwo, utrzymując się w samym czubie tabeli.

Od wyniku 3:4, do 7:4 na koniec podniosła się ekipa Colorado Pub. Gdy wydawało się że Wilki Morskie mają szanse na pierwsze w tym sezonie zwycięstwo, fenomenalną drugą połowę zagrali ich przeciwnicy, odkładając przełamanie conajmniej na kolejny mecz.

W dalszym ciągu 0 punktów na swoim koncie ma Turecki Gang Bang. Ich kolejnym katem okazała się Iskra – również marząca o awansie w obecnych rozgrywkach.

Rozszerzone opisy spotkań, znajdziecie w centrum meczowym każdego z pojedynków.