Menu Zamknij

Śledzie

KADRA zespołu na sezon JESIEŃ 2019

#ZawodnikklubPozycjagoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępygole samobójcze
Radosław WiśniewskiŚledzie13000--100
Michał Kajak-napastnik2403017483100
Kamil MalinowskiŚledzie500018182100
Bartłomiej DecykŚledzie301018386100
Jacek MałekŚledzie000018586100
Rafał KrauzeŚledzie700018786100
Tomasz LewandowskiŚledzie0000190105100
Łukasz JanczykŚledziebramkarz000019093100
Krzysztof KrenskiŚledzie300018480100
Dawid RozpędowskiŚledzie000017488100
Mikołaj PieczkoŚledzie200018799100
Filip TomaszewskiŚledzie001118082100
Maciek ŁuczkiewiczŚledzie200017878100

TERMINARZ Jesień 2019

DatameczCzas/WynikiLigaSezonArtykuł

Terminarz gr.spadkowa Jesień 2019

DatameczCzas/WynikiLigaSezonArtykuł

Ekstraklasa gr.spadkowa

PozycjaklubMZRPGzGsbilansPkt
114725118833523
2146177488-1419
3Śledzie145098592-715
4144198598-1313
514101354124-703

Ekstraklasa Jesień 2019

PozycjaklubMZRPGzGsbilansPkt
1Enerpol Gdynia10100082424030
2Dziki West107034660-1421
31060467541318
41060457461118
5Classic Gdynia1051462431916
6105144949016
71050583612215
8104064763-1612
9Śledzie10307595909
10102085674-186
11101093390-573
NL6

FREE
VIEW