Classic z kompletem punktów! Paweł Szejko show!

W poniedziałkowy wieczór rozpoczęliśmy 4. kolejkę, w której królowała wyłącznie Ekstraklasa! Po pierwszej połowie każdego z trzech spotkań wynik był sprawą otwartą. Na początek Wilki postraszyły beniaminka HG Kadłuby do przerwy nie odbiegając od rywala, lecz w drugiej połowie już opadli z sił i niebiescy wygrali 10:5! Supa Strikas może dziękować że ma w swoich szeregach takiego zawodnika jak Paweł Szejko i być mu wdzięczna, ponieważ wszystkie gole Strikas ustrzelił właśnie Paweł. Ich rywal Kiedyś Odpalą dostał niezłego gonga i po 25 minutach przegrywali 1:4, ale po powrocie na boisko sporo się pozmieniało i było blisko urwania punktów, skończywszy mecz na minimalnej porażce 4:5! Jedna bramka w pierwszej części meczu Classic – HTM to dobra gra defensywna, tylko że później już nie było tak szczelnie. HTM popełnili parę błędów, które kosztowały ich nie dość że utratę goli to również kolejnych punktów, a Classic na razie kasuje wszystkich równo i ma 9/9 możliwych punktów!

• Paweł Szejko był jedynym strzelcem w pierwszej części dla Strikas, gdzie do przerwy wynik brzmiał 4:1 dla niebieskich
  • Po przerwie Odpalą zabrali się mocno za siebie, a Supa zaczęła drżeć o wynik, aż w końcu doszło do stanu 4:4!
  • Na kilka minut przed końcem decydujący atak wykończył nie kto inny, jak supersnajper Supa Strikas Paweł Szejko i dzięki temu jego ekipa wygrała 5:4

Classic 6:3 HTM Gdynia