Dwa mecze w zimowej scenerii!

15 minut wystarczyło, by nasze boiska pokryły się kilkucentymetrową warstwą śniegu! Decyzja była jasna, zbyt ciężkie warunki do grania i odwołanie spotkań. Dla niektórych jednak, chęć pogrania przed przerwą spowodowaną obostrzeniami była zbyt duża i z czterech zaplanowanych spotkań, odbyły się dwa!

• FC Atmosfera chciała wykorzystać szansę, jaka dosłownie spadła jej z nieba. Bordowi wiedzieli bowiem, że w takich warunkach szansę z wicemistrzem NL6 z pewnością nieco się wyrównały. I rzeczywiście tak było! Co prawda to Chylonia była stroną przeważającą, świetnie spisujące się między słupkami Daniel Nocoń utrzymywał swoją drużynę w grze. I choć wynik otworzyło DT City, Atmosfera nie pozostawała dłużna i odgryzła się również strzelonym golem. Do przerwy ostatecznie prowadzili podopieczni Ireneusza Ciecierskiego, ale tylko jedną bramką. Po przerwie, Atmosfera miała swoje szansę do wyrównania. Spotkanie mogłoby się inaczej potoczyć, gdyby sędzia podyktował karnego, który zdaniem niektórych należał się beniaminkowi. Było jednak inaczej i to ekipa z Chyloni chwilę później podwyższyła prowadzenie. Niebiescy już do końca meczu prowadzili min. dwoma trafieniami, ale nie można powiedzieć, że rywale w tym pojedynku zaprezentowali się źle.
  • Mecz Enerpolu z SKM-ką, był bardziej egzekucją niż pełnoprawnym spotkaniem piłkarskim. Po jednej stronie mistrz NL6 z Rafałem Murawskim czy Łukaszem Kowalskim na czele. Po drugiej mający problemy kadrowe beniaminek, który nawet i w swoim najmocniejszym składzie, w starciu z drużyną Jerzego Kania szansę miałby raczej iluzoryczne. Enerpol od początku ,,siedział” praktycznie tylko na połowie przeciwników. Momentami niemal wchodził do bramki, bo szybkich i bardzo ładnych akcjach. Chwilę radości mieli również bordowi, kiedy udało im się pokonać bramkarza 3-krotnego mistrza. Mecz jednak do ostatnich minut odbywał się tylko i wyłącznie pod dyktando niebieskich, a wynik 17:1 mówi chyba sam za siebie.