Remis 11:11 pomiędzy HG Kadłubami i Masurią FC! Maestro zgarnia 3pkt. w hicie kolejki!

Co za emocje towarzyszyły na zakończenie pierwszego tygodnia nowego sezonu wiosna 2024! W trzech spotkaniach I ligowych sporo działo się na sam koniec, przez co wynik ważył się do ostatniej akcji. Wieczór zaczął się z wysokiego C, ponieważ Maestro i Zawsze Można stworzyli hitową parę! Lepiej na boisku prezentowali się Zawsze Można i mieli sporo okazji, ale to Maestro było skuteczniejsze i zgarnęło cenne 3 pkt.! Beer Fans rywalizowali z byłym ekstraklasowiczem KP Grabówkiem. Drużyny szły łeb w łeb, ale w końcówce to Piwosze dobili swego i dociągnęli wygraną do końca spotkania! Najlepsze widowisko przypadło na sam koniec, a stworzyli je dwaj beniaminkowie, czyli HG Kadłuby i Masuria FC! Choć do przerwy wydawało się że jest pozamiatane, to w drugiej odsłonie Masuria dogoniła rywala i zdołała wyszarpać jeden punkt. Tak wysoki remis 11:11 na pewno na długo zapisze się na kartach historii NL6!