GIBAS SQUAD górą w meczu beniaminków! KAMIX Bracia wygrywają z BCT!

W środowy wieczór na boiskach NL6 można było obejrzeć dwa spotkania – oba w ramach I ligi! BCT po dobrej końcówce zeszłego sezonu zmierzyło się z Kamix Braćmi. Mecz miał inny obraz niż ten z jesieni. Tym razem Kamix Bracia pewnie, już w zasadzie po pierwszej połowie zagwarantowali sobie 3pkt. Dzięki wynikowi 5:2 na swoją korzyść udanie wchodzą w nowy sezon! W naszych rozgrywkach po raz pierwszy pokazały się nowe ekipy i odrazu musiały grać między sobą. GKS Chylonie można było obserwować na ostatnio rozegranym turnieju halowym POGÓRZE CUP 2024 “Gramy dla Artura”, w którym zajęli pierwsze miejsce, natomiast GIBAS SQUAD pozostawali niedostępni. Po ich spotkaniu jednak możemy otwarcie powiedzieć, że trzeba bać się obu. Otwarte, pełne emocji i goli widowisko zakończyło się zwycięstwem GIBAS SQUADU 10:5!