24/09/2019 21:00 II LIGA JESIEŃ 2019 5 50'

KlubPierwsza połowaWynikWynik
Bękarty35Zwy
AREX02Por

Podsumowanie

Przez pierwsze 10 minut, nie uświadczyliśmy żadnych bramek, a obie ekipy bardziej badały się, niż próbowały zagrozić bramkarzom. Gdy jednak piłka wpadała do siatki, to tylko do tej Arex’u. To właśnie Bękarci byli skuteczniejsi pod bramkom rywali przed przerwą, schodząc na nią z prowadzeniem 3:0. Po zmianie stron, kremowo-bordowi trafili 4 gola. Arex natomiast, wciąż nie mógł znaleźć recepty, na dobrze dysponowanego golkipera przeciwników. Gdy już jednak go pokonali, to od razu 2-krotnie w przeciągu zaledwie 3 minut. To był jednak jednorazowy ,,wybryk” w ich wykonaniu. Do końca meczu czerwoni choć próbowali, to nie zdołali złapać kontaktu z Bękartami. Ci natomiast dobili oponenta w samej końcówce, inkasując trzeci z rzędu komplet punktów!