Menu Zamknij

Pierwszy raz Bękartów! Śledzie liderem I LIGI !

Rzadko zdarza się, aby zespoły w NL6 kończyły sezon bez punktów. Od środy taka sytuacja nie grozi na pewno Bękartom, które pokonały AREX inkasując pierwsze punkty wiosną! LIDEREM I Ligi została natomiast ekipa Śledzi! Dowodzona przez Michała Kajaka drużyna pokonała innego beniaminka JNT i ma po trzech meczach komplet punktów na koncie! 

  • W nowych strojach nie możemy pozwolić sobie na porażkę!mówili przed meczem zawodnicy Bękartów. Trzeba przyznać, że ekipa Macieja Nowaka prezentuje się bardzo efektownie i ostatecznie zrobiła co do niej należało, a więc zainkasowała trzy punkty! 

W innym meczu II Ligi PROMOTION 360 mimo, że do przerwy przegrywał z Orange Team zdołał po zmianie stron nie tylko straty odrobić, ale jeszcze wyjść na prowadzenie i nie oddać go do końcowego gwizdka sędziego. 
W tej samej klasie rozgrywkowej doskonała postawa w drugich 25 minutach Mateusza Dąbrowskiego zdecydowała o zwycięstwie ZIP nad Braćmi. 

Na zapleczu Ekstraklasy mamy lidera, który w trzech meczach zgromadził komplet punktów! Mowa o ekipie Śledzi! Michał Kajak wraz z kolegami odprawił JNT i teraz wygodnie może spoglądać z góry na pozostałych rywali. Czy beniaminka stać, aby na dłużej zadomowić się na czele I Ligi? Czas pokaże, bo do końca sezonu jeszcze daleko.
W meczu awizowanym przez nas jako hit tej kolejki w I Lidze Joga Bonito okazała się lepsza od Sportingu Orłowo.

Tradycyjnie obszerne relacje po kliknięciu w poszczególny mecz!

Powiązane Wpisy

NL6

FREE
VIEW