Pierwsza wygrana w sezonie BCT oraz Kiedyś Odpalą! W hicie kolejki TELTOR lepszy od Maestro!

We wtorek liczyliśmy na ogrom emocji, ponieważ grały ze sobą drużyny nie mające na koncie zwycięstwa, lub takie które nie zaliczyły do tej pory żadnej wpadki. Trzy spotkania, z czego dwa I-ligowe, w tym wyczekiwany hit TELTOR – Maestro. TELTOR zagrał bardzo mądrze taktycznie pierwszą odsłonę, po której już można było poznać tryumfujących. Teltor wygrał zdecydowanie 6:2 i umacnia się na szczycie tabeli. GIBAS SQUAD choć bez wygranej to z dwoma punktami podejmowali BCT z zerowym dorobkiem. Zdecydowanie skuteczniejsi okazali się niebiescy i dzięki temu zapisują pierwsze 3 pkt. na swoje konto, a GIBAS muszą jeszcze trochę poczekać. W pojedynku ekstraklasowiczów wydawało się, że wszystko idzie zgodnie z planem u JR Pogórza. Rezultat 3:0 jeszcze przed zejściem na przerwę zaczął topnieć. Odpaleni przechylili szalę na swoją stronę odrabiając straty, a w końcówce grając w przewadze dobili rywala i mogli cieszyć się z pierwszego zwycięstwa w nowym sezonie.

BCT 6:5 GIBAS SQUAD

• BCT i GIBAS bardzo zażarcie walczyli w pierwszej połowie, co widać po wyniku, gdzie jedno trafienie dzieliło obie ekipy
  • BCT przegrywali, ale zdołali prowadzić
  • w drugiej części GIBASi próbowali przechytrzyć przeciwnika, która nie dawał się i zagrał świetny mecz
  • BCT utrzymali jednobramkową zaliczkę z przed przerwy
  • do pierwszego w sezonie zwycięstwa poprowadził niebieskich Daniel Klebba, autor 3 goli (wszystkie zza pola karnego!)

TELTOR 6:2 Maestro

• pierwszy raz piłka zatrzepotała w siatce po 5 minutach. Z dystansu strzał oddał TELTOR i zrobiło się 1:0 w hicie
  • Maestro niezwykle szybko chciało wyrównać, ale na posterunku był Tomek Plichta bramkarz czarnych
  • Maestro do przerwy nie wykorzystało swoich szans czego nie można powiedzieć o TELTORze, który pod koniec pierwszej połowy dobił Maestro i wygrywał aż 4:0
  • Maestro przełamało się po zmianie stron, lecz dosyć późno, a na tego gola szybko zareagował oponent
  • TELTOR pewnie wygrywa 6:2 i idzie jak burza, a zawodnikiem meczu wybrano Tomka Plichtę ( obronił rzut karny, strzelił nawet gola i zanotował sporo pewnych interwencji)

JR Pogórze 5:8 Kiedyś Odpalą