AB KP Gdynia dostaje sporą lekcje od GKS Chyloni w hicie kolejki! Supa Strikas na szóstkę!

Oj działo się jak zwykle w środę! Niesamowita pogoń Supa Strikas, wysokie zwycięstwo GKS Chyloni w hicie kolejki, pierwsze trzy punkty Limonki to tylko niektóre z wydarzeń, które miały miejsce na boiskach NL6. Po więcej zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

SPS Limonka 6:1 Sporting Gdynia

• Pierwsza połowa to do pewnego momentu festiwal niewykorzystanych okazji
  • na bramkę trzeba było czekać aż 15 minut, a udało się to Limonce
  • jeszcze przed zejściem na przerwę Limonka podwyższyła wynik i zrobiło się 2:0
  • zmiana stron zapowiadała się bardziej obiecująco ze strony sportingu, choć przez całe spotkanie udało im się zdobyć tylko 1 bramkę
  • Limonka przycisnęła w drugiej połowie i nie dała najmniejszych szans rywalowi wygrywając 6:1
  • duża zasługa w pierwszym zwycięstwie cytrusów to postawa bramkarza, które nie raz ratował skórę swoim kolegom jak i Jakuba Krauze biorąc największą odpowiedzialność za skuteczne strzelanie

AREX 4:2 Zawsze Można