ABO oficjalnie mistrzem II ligi! Awaria z kolejnym zwycięstwem!

W środę na boiskach NL6 dominowała głównie II liga. Większość meczów było raczej zaciętych, co widać po wynikach. Największa różnica wynosiła trzy bramki. Team Black Dragon po zaciętej walce ogrywa AiC Rebels. ABO zdominowało mecz za sprawą bardzo dobrej pierwszej połowy, pokonując Przychodnie Morską. Classic II choć wygrywał minimalnie do przerwy, musiał uznać wyższość Awarii! Gała bez przypału zaskoczyła Odpalone Pringlesy i zgarnia trzy punkty. Sporting Orłowo wychodzi zwycięsko ze starcia z Studio Prime JBG w ważnym spotkaniu dla dolnego układu tabeli II ligi!

• Przez dobre 15 minut piłka nie potrafiła przekroczyć lini bramkowej w meczu Team Black Dragon z AiC Rebels! Później obie drużyny w końcu dopięły swego i na przerwę schodziliśmy przy 2:1 dla Dragonów. Po zmianie stron wynik bardziej się otworzył co skutkowało kilkoma trafieniami. Po końcowym gwizdku tak jak i w pierwszej połowie lepiej zaprezetował się zespół Jakuba Szymkowiaka i wygrywa 6:4!
  • ABO grało z Przychodnią Morską! Ci pierwsi mieli już zapewniony awans, a mimo to podeszli z dużym zaangażowaniem. Seledynowi zagrali koncertowo przed zejściem na przerwę pakując cztery bramki rywalowi. Przychodnię stać było na jednego gola, chociaż kilka sytuacji groźnych mieli! Po zmianie stron granatowi zaatakowali z animuszem i było już tylko 2:4. Jednak lider II ligi nie chciał pozwolić na nic więcej, rozstrzygając spotkanie jeszcze przed ostatnimi minutami 11:8!
  • Classic II lepiej wszedł w mecz z Awarią! Pomarańczowi prowadzili 1:0, ale niedługo potem było już 1:1. Wymiana ciosów i kolejny remis 2:2. W końcówce pierwszych 25 minut gola wcisnął Classic II. Po krótkiej przerwę z werwą ruszyła Awaria. W pewnym momencie wyszła na prowadzenie i nie oddała już go do końca, zgarniając ważne trzy oczka!
  • Gała bez przypału wyszła z bojowym nastawieniem na spotkanie z Odpalonymi Pringlesami. Było to widać odrazu, co przełożyło się na zdobyte do przerwy cztery gole z ich strony! Przeciwnik pokonał bramkarza Gały 2-krotnie. Na początku drugiej połowy Pringlesy doprowadziły do stanu 4:4. Czarni wiedzieli że przeciwnik tego wieczoru nie jest w najlepszej dyspozycji i odskoczyli na 6:4. Walka trwała do samego końca! Zakończone przez sędziego zawody bardziej ucieszyły Gałę bez przypału, która zdobywa trzy punkty!
  • Studio Prime JBG zaskoczyło na początku meczu Sporting II Orłowo! Po odebraniu piłki rywalowi pod ich bramką strzałem po ziemi zdobyli gola na otwarcie. Minęło kilka minut i stan zmienił się na 1:1. Od tej pory Sporting grał swoje i do przerwy był lepszy o jedno trafienie 3:2. Ekipa z Orłowa podwyższyła rezultat w drugiej części i odskoczyła na kilka trafień. Mimo kilku błędów w obronie wykorzystanych przez JBG w końcowych minutach drużyna Radka Gzeli zwycięża 8:6!