AREX miażdży Bad Boys! HTM z trzecim zwycięstwem z rzędu!

Choć zestaw par trzech środowych spotkań na to nie wskazywał, to byliśmy świadkami meczów raczej jednostronnych, bez większej historii. Co prawda KM PSP i HTM rywali nie rozgromili, to przed przerwą ekipy te zbudowały sobie taką przewagę, której rywale nie byli w stanie odrobić. Inaczej było w przypadku AREX’u. Czerwoni nie dość że zaaplikowali Bad boys 16 goli, to jeszcze przy tym zachowali czyste konto!

KM PSP Gdynia – Classic 8:4

• Starcie drugiej z czwartą ekipą Ekstraklasy, z całą pewnością musiało elektryzować sympatyków ligi. Goniący Nevadę, 7-krotny zwycięzca elity Classic, podejmował Strażaków.
  • Przed starciem, minimalnym faworytem był Classic, który na prowadzenie wyszedł po pół minucie grania! Jednak nie minęły dwie kolejne minuty i mieliśmy już… 3:1 dla KM PSP!
  • Jak się miało okazać, gol strzelony na samym początku, był jedynym dla seledynowych. Strażacy natomiast dołożyli jeszcze dwa trafienia i po 25 minutach prowadzili pewnie 5:1.
  • Druga połowa, nie miała raczej większej historii. Żółto-czarni utrzymali przewagę z pierwszej, choć oba zespoły dołożyły po trzy bramki.
  • To zwycięstwo, awansowało Strażaków na fotel wicelidera!

HTM Gdynia – FC NowaGra 9:4

• W starciu tych drużyn, zapowiadały się wyrównane zawody. Jednak w dzień meczu, FC NowaGra straciła dwóch młodych zawodników, których HTM miała aż nadto!
  • Pierwsze minuty, to absolutna dominacja żółtych, którzy szybko wyszli na kilkubramkowe prowadzenie. Przeciwnicy wyglądali na ewidentnie pogubionych i niezdatnych do nawiązania jakiejkolwiek walki.
  • Dopiero po zmianie stron, widzieliśmy przebłyski biało-niebieskich. Zaczęli trafiać do siatki przeciwników, choć ci odpowiadali tym samym. Emocji więc ostatecznie nie było, a HTM odniosło tym samym trzecie z rzędu zwycięstwo i dobrych nastrojach, szykuje się na mecz z Nevadą!

AREX – Bad Boys 16:0

• Jeden z tych meczów, który ciężko w jakikolwiek sposób opisać. Różnica kilku klas pomiędzy drużynami, które mecz w poprzednim sezonie, kończyły różnicą jednego gola.
  • Tym razem, AREX grał jak natchniony, a granatowi jakby od niechcenia. Już do przerwy mieliśmy 8:0 i bez żadnych nadziei na emocje, przeszliśmy do drugiej części meczu. A ta była niemal kalką pierwsze. Padł nawet taki sam wynik, co jak łatwo policzył, dało w ostatecznych rozrachunku, spektakularne zwycięstwo AREX’u 16:0!