Dawno temu w trawie pokonuje KS Vitavę!

W piątkowy wieczór rozegraliśmy dwa spotkania. Mimo to emocji nie brakowało!  Dawno temu w trawie odwróciło wynik i to z nawiązką, wygrywając 7:4 z KS Vitavą! Rebels AiC walczyło jak równy z równym, ale FC Babilon United okazał się lepszy w tym starciu!

• KS Vitava objęła prowadzenie w meczu z Dawno temu w trawie! Kilka minut później był remis 1:1. Bordowi zabrali się do roboty i dwie akcje zakończyły się bramkami i było już 3:1. Jednak nie wszystko funkcjonowało w ich defensywie tak jak powinno, ponieważ przed zejściem na przerwę stracili dwa gole. Dobrze wpłynęła na Vitavę chwila odpoczynku. Po wejściu na boisko zaatakowali skutecznie i wynik zmienił się na 4:3. Następny okres gry to bardzo dużo niewykorzystanych przez nich okazji, co się zemściło! Dawno temu w trawie wykorzystało niepowodzenia rywala i wygrało spotkanie 7:4!
  • Ledwo sędzia zarządził rozpoczęcie meczu, a Rebels AiC już cieszyło się z trafienia przeciwko FC Babilon United! Potem gra się trochę uspokoiła, ale nie na długo. Babilon przeprowadził akcję, która wylądowała w siatce. Lepiej prezentowali się zawodnicy Marka Cecota i to oni po pierwszych 25 minutach wygrywali 4:3! W drugiej odsłonie przez długi czas wynik nie ulegał zmianie. Dopiero na 10 minut przed końcem szaro-zieloni mieli dwie bramki przewagi. Przeciwnik się nie poddawał, jednak ostatecznie przegrał 4:6.