Nie ma narazie mocnych na TELTOR! Sporting i HTM inkasują pierwszy komplet punktów!

Mocne zakończenie piątej kolejki! Sporo zaskoczeń, dla HTM oraz Sportingu był to dzień przełamania i zdobycia pierwszych 3pkt.! Rozegrane zostały trzy spotkania, z czego jedno w Ekstraklasie i dwa w I lidze. Na pierwszy ogień poszli Limonka i Teltor. Limonka długo stawiała opór rywalowi, lecz w drugiej połowie coś w cytrusach pękło, a lider I ligi wykorzystał co trzeba i odniósł kolejne zwycięstwo 4:1, choć do przerwy był remis 1:1. HTM w końcu po kilku nieudanych próbach dopięli swego i mają na koncie upragnione zwycięstwo. Mecz z JR był toczony w żywym i szybkim tempie, jakie narzuciła ekipa HTM. Mogłoby się wydawać że starzy wyjadacze jak JR dadzą radę odrobić stratę, ale żółci zagrali bardzo poukładanie dzięki czemu zasłużyli na premierową wygraną 8:3! W meczach Sportingu brakowało osoby, która wzięłaby ciężar gry na swoje barki i oto pojawił się Kamil Talaśka. 4 bramki tego zawodnika zapewniły Sportingowi trzy punkty nad Beer Fansami! Piwosze musieli przełknąć gorycz porażki po dwóch spotkaniach z kompletem.

SPS Limonka 1:4 TELTOR

• Mecz trzeba przyznać nie obfitował w dużą ilość bramek w pierwszej połówce, bo defensywy skapitulowały po razie
  • Pierwszy gol wpadł po 10 minutach na konto TELTORu, ale Limonce udało się wyrównać jeszcze przed przerwą i wynikiem 1:1 zakończyła się połowa