FC Babilon United „na zero” z tyłu! Remis Pogórzanki B85 Studio z Supa Strikas!

W piątkowy wieczór odbyły się cztery spotkania! Dokończyliśmy w całości I ligę. ZIP Skład podtrzymał dobrą passę i pokonał Tawernę Obłuże 11:7. Tanie Blachy zareagowały po nie najlepszej pierwszej połowie i pokonały jedną bramką PKP Intercity 8:7. FC Babilon United nie pozwolił sobie na stratę gola i demoluje Fast Foot aż 9:0! Najciekawiej było w starciu Pogórzanki b85 Studio i Supa Strikas! Obie ekipy dopisały sobie po jednym punkcie, remisując 4:4!

• Babilon potrzebował dosłownie kilku minut by ustawić sobie spotkanie z Fast Foot’em! Szaro-zieloni prowadzili 2:0 i z czasem powiększali swoją zdobycz strzelecką. Do przerwy było 4:0. W drugiej odsłonie obraz gry się nie zmienił. Babilon tylko dobijał rywala, grając też bardzo rozsądnie w defensywie! Ostatecznie kończą z wynikiem 9:0!
  • Supa Strikas mierzyło się z Pogórzanką B85 Studio. Na prowadzenie wyszli zawodnicy Łukasza Dąbrowskiego! Przeciwnik nie chciał być gorszy i doprowadził do stanu 1:1. Czujnie między słupkami zachowywali się bramkarze, przez co przed przerwą więcej goli nie zobaczyliśmy. Kilka słów motywacyjnych w obozach drużyn i gramy dalej. Czarno-pomarańczowi wyprowadzili akcję na 2:1, lecz potem stan meczu odmienił się. Supa Strikas uwierzyli w swoje możliwości prowadząc w pewnym momencie 4:3. Pogórzanka nie złożyła broni i ugrała jeden punkt remisując 4:4!
  • Tawerna Obłuże zdobyła gola jako pierwsza przeciwko Zipowi! Straty zostały odrobione z nawiązką i rezultat zmienił się na 2:1! W pierwszych 25 minutach oglądaliśmy wyrównane starcie, z którego lepiej wyszli błękitni 4:3! W drugiej połowie Daniel Piesik i reszta odskoczyli rywalowi na kilka trafień i dociągnęli spotkanie do końca przy wyniku 11:7! ZIP po bardzo dobrej drugiej części sezonu uplasował się na 4. miejscu w tabeli I ligi!
  • Tanie Blachy i PKP Intercity na zakończenie sezonu chciały się pokazać z dobrej strony! Lepiej w mecz weszli pomarańczowi strzelając dwie bramki. Rywal wyrównał i poszedł za ciosem. Biało-zieloni do przerwy pokonywali przeciwnika 4:3, podwyższając po przerwie na 5-3. Tanie Blachy przebudziły się na tyle, że mieliśmy 6-6 i ciekawą końcówkę. Niewykorzystany rzut karny i zmarnowana „setka” przez Kolejarzy odbiły się na wyniku. Oponent wyszedł na dwie bramki różnicy i mógł cieszyć się z wygranej 8-7!