Lemon Lambo wygrywa po raz pierwszy! Penetrators PD odprawiają kolejnego rywala!

O swoje pierwsze punkty w środę walczyły Lemon Lambo i Kamix Bracia. Dla Braci zadanie było o tyle trudniejsze, że grali z Penetratorsami. Do przerwy udało się powalczyć Braciom, ale druga połowa totalnie zweryfikowała poziomy zespołów. Lemon Lambo podejmowało Studio Prime JBG i tutaj zaskoczyli swoją grą żółci, którzy od początku wierzyli w zwycięstwo. Nie pozostawili złudzeń, kto tego dnia prezentował się lepiej i dzięki pierwszej wygranej wychodzą z dołka!

• Penetratorsi wąską kadrą stawili się na spotkanie z Kamix Braćmi. Rywal z kilkoma zmianami, co moglo tego dnia pomóc w wyniku. Penetrators jak mają w zwyczaju od początku przejęli inicjatywę. Długo na bramki nie trzeba było czekać. Z 1:0 szybko zmieniło się na 2:0. Wtedy Bracia zaatakowali i zmniejszyli na 1:2. Rywal nie chciał dać się rozchulać białym, więc wpakował dwie bramki, żeby powiększyć przewagę. Biali podjęli się próby zmiany rezultatu i po swoich kilku groźnych akcjach umieścili dwa razy piłkę w siatce. Do przerwy patrząc tylko na wynik minimalnie lepsza drużyna Dawida Szałeckiego. Po zmianie stron Bracia starali się coś wskórać, ale na ich drodze stał dobrze dysponowany tego dnia bramkarz szarych. Jego koledzy wykorzystywali swoje szanse i przypieczętowali kolejne zwycięstwo! Tylko Penetrators i Supa Strikas są obecnie drużynami bez porażki w I lidze!
  • Lemon Lambo po kilku nieudanych spotkaniach chciało w końcu zapunktować. Ich przeciwnik Studio Prime JBG dopiero w zeszłym tygodniu zaznał smaku zwycięstwa. Nie minęła nawet minuta i JBG zmieściło piłkę w siatce rywala. Ten poddenerwowany wziął się do pracy, która z czasem przyniosła pożądane korzyści. Strzały z ich strony były na tyle konkretne, że trzy z nich zakończyły się golami. Do połowy utrzymywała się trzybramkowa przewaga, dzięki wynikowi 5:2. Po zmianie stron Lambo jeszcze bardziej ruszyło do ofensywy. Już chyba tylko kataklizm musiałby się stać, żeby nie zdobyli 3 pkt. Szybka i dokładna gra piłką było kluczem do sukcesu przez całe 50 minut. Premierowe zwycięstwo w tym sezonie dla żółtych stało się faktem. Pojedynek zakończył się dla nich pomyślnie 10:6.