- #
- 13
- Narodowość
Polska- Obecna drużyna
- Rebels AiC
I LIGA
| Sezon | Klub | gole | Asysty | Żółte kartki | Czerwone kartki | występy | średnia wygranych | średnia remisów | średnia porażek | gole samobójcze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WIOSNA 2023 | Rebels AiC | 7 | 0 | 4 | 0 | 15 | 6.67 | 6.67 | 86.67 | 0 |
| Łącznie | - | 7 | 0 | 4 | 0 | 15 | 6.67 | 6.67 | 86.67 | 0 |
II LIGA
| Sezon | Klub | gole | Asysty | Żółte kartki | Czerwone kartki | występy | średnia wygranych | średnia remisów | średnia porażek | gole samobójcze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Łącznie | - | 69.23 | 7.69 | 23.08 |
II LIGA gr.B
| Sezon | Klub | gole | Asysty | Żółte kartki | Czerwone kartki | występy | średnia wygranych | średnia remisów | średnia porażek | gole samobójcze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JESIEŃ 2021 | Rebels AiC | 1 | 0 | 2 | 0 | 10 | 30.00 | 10.00 | 60.00 | 0 |
| Łącznie | - | 1 | 0 | 2 | 0 | 10 | 38.89 | 5.56 | 55.56 | 0 |
II LIGA grupa mistrzowska
| Sezon | Klub | gole | Asysty | Żółte kartki | Czerwone kartki | występy | średnia wygranych | średnia remisów | średnia porażek | gole samobójcze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WIOSNA 2022 | Rebels AiC | 6 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20.00 | 0.00 | 80.00 | 0 |
| Łącznie | - | 6 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20.00 | 0.00 | 80.00 | 0 |
Podsumowanie kariery
| Sezon | gole | Asysty | Żółte kartki | Czerwone kartki | występy | średnia wygranych | średnia remisów | średnia porażek | gole samobójcze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JESIEŃ 2021 | 1 | 0 | 2 | 0 | 10 | 30.00 | 10.00 | 60.00 | 0 |
| JESIEŃ 2022 | 17 | 0 | 3 | 1 | 13 | 69.23 | 7.69 | 23.08 | 0 |
| WIOSNA 2023 | 7 | 0 | 4 | 0 | 15 | 6.67 | 6.67 | 86.67 | 0 |
| Łącznie | 25 | 0 | 9 | 1 | 38 | 35.29 | 5.88 | 58.82 | 0 |