- #
- 10
- Obecna drużyna
- HG GKS Chylonia
Grupa B
| Sezon | Klub | gole | Asysty | Żółte kartki | Czerwone kartki | występy | średnia wygranych | średnia remisów | średnia porażek | gole samobójcze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WIOSNA 2025 | HG GKS Chylonia | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 50.00 | 0.00 | 50.00 | 0 |
| Łącznie | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 50.00 | 0.00 | 50.00 | 0 |
I LIGA
| Sezon | Klub | gole | Asysty | Żółte kartki | Czerwone kartki | występy | średnia wygranych | średnia remisów | średnia porażek | gole samobójcze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JESIEŃ 2024 | HG GKS Chylonia | 10 | 0 | 3 | 0 | 12 | 83.33 | 8.33 | 8.33 | 0 |
| WIOSNA 2024 | HG GKS Chylonia | 9 | 0 | 0 | 0 | 13 | 53.85 | 7.69 | 38.46 | 0 |
| Łącznie | - | 19 | 0 | 3 | 0 | 25 | 68.00 | 8.00 | 24.00 | 0 |
SUPERLIGA
| Sezon | Klub | gole | Asysty | Żółte kartki | Czerwone kartki | występy | średnia wygranych | średnia remisów | średnia porażek | gole samobójcze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JESIEŃ 2025 | HG GKS Chylonia | 8 | 0 | 2 | 0 | 14 | 64.29 | 7.14 | 28.57 | 0 |
| WIOSNA 2025 | HG GKS Chylonia | 17 | 0 | 1 | 0 | 9 | 88.89 | 0.00 | 11.11 | 0 |
| WIOSNA 2026 | HG GKS Chylonia | 13 | 0 | 0 | 0 | 10 | 30.00 | 20.00 | 50.00 | 0 |
| Łącznie | - | 38 | 0 | 3 | 0 | 33 | 60.61 | 9.09 | 30.30 | 0 |
Podsumowanie kariery
| Sezon | gole | Asysty | Żółte kartki | Czerwone kartki | występy | średnia wygranych | średnia remisów | średnia porażek | gole samobójcze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JESIEŃ 2024 | 10 | 0 | 3 | 0 | 12 | 83.33 | 8.33 | 8.33 | 0 |
| JESIEŃ 2025 | 8 | 0 | 2 | 0 | 14 | 64.29 | 7.14 | 28.57 | 0 |
| WIOSNA 2025 | 18 | 0 | 2 | 0 | 13 | 76.92 | 0.00 | 23.08 | 0 |
| WIOSNA 2026 | 13 | 0 | 0 | 0 | 10 | 30.00 | 20.00 | 50.00 | 0 |
| WIOSNA 2024 | 9 | 0 | 0 | 0 | 13 | 53.85 | 7.69 | 38.46 | 0 |
| Łącznie | 58 | 0 | 7 | 0 | 62 | 62.90 | 8.06 | 29.03 | 0 |