Działo się na początek tygodnia! Tanie Blachy i FC Atmosfera na remis

W poniedziałkowy wieczór rozegraliśmy jedynie dwa spotkania. Nie oznaczało to wcale, że osoby które obserwowały mecze narzekały na nudę. Wręcz przeciwnie! Zapraszamy do krótkiej lektury.

• Do pierwszego boju w tym sezonie stanęła drużyna Alexandra, która podejmowała Gałę bez przypału. Początek wyrównany, na prowadzeniu Gała, która z czasem zaczęła tracić kontrolę nad spotkaniem. Alexander konsekwentnie wykorzystywał swoje sytuacje, schodząc na przerwę z przewagą trzech trafień. Druga połowa, to już kompletna dominacja drużyny z w żółtych koszulkach.
    Dali sobie strzelić wyłącznie jedną bramkę, a sami wpakowali rywalom ich aż pięć. Wynik końcowy 11:4 to w dużej mierze zasługa Łukasza Krześniaka, który zdobył 6 bramek oraz został wybrany zawodnikiem meczu!
  • Na deser mecz Atmosfery z Tanimi Blachami! Najpierw wydawało się, że dwie szybkie bramki strzelone przez pomarańczowych w pierwszych 5 minutach mogą ustawić wynik. Nic bardziej mylnego.  Atmosfera szybko rzuciła się do odrabiania strat. Ba, nawet wyszli na 2-bramowe prowadzenie ,które zdołali utrzymać do końca pierwszej połowy. Po zmianie stron, Blachy dalej nie potrafiły się otrząsnąć po ciosach z przed przerwy. Byłe Orange jeszcze bardziej odjechało, prowadząc już 4 bramkami. Nagle rozwścieczone Tanie Blachy zaatakowały, co niespodziewanie przyniosło efekt! Doprowadzili do stanu 6:6 na 5 minut przed końcem i jak się okazało, rezultat ten nie uległ już zmianie. Każda z drużyn przyjęła 1 pkt. z pokorą, chociaż niedosyt na pewno pozostał u jednych jak i drugich!