Drugie z rzędu czyste konto KM PSP Sopot! Supa Strikas wciąż z kompletem punktów!

Z jednej strony, wszystkie czwartkowe wyniki wyglądają tak, jakby mecz były kompletnie jednostronne. Mimo wszystko, poza jednym wyjątkiem, każde spotkanie mogło potoczyć się nieco inaczej. Jednym brakowało skuteczności, drudzy natomiast nie dawali sobie rady w defensywie, tracąc bramkę za bramką. Jednej ekipie udało się zachować czyste konto, a dwie kolejne były tego blisko, co byłoby z pewnością ogrombym ewenementem, gdyby trzy z czterech spotkań zakończyły się do zera!

• Po wyniku można było się zastanawiać, czy Studio Prime nie oddało Strażakom z Sopotu po prostu walkowera. Nic bardziej mylnego! Choć to JBG jako pierwsze przreprowadziło zmasowany atak, niepokonany pozostawał Aleksander Pac, a więc póki co odkrycie sezonu stojące na straży bramki KM PSP Sopot. Czarno-biali szans na gola mieli na prawdę sporo, lecz nie przynosiło to żadnego skutku. A że niewykorzystane sytuacje się mszczą, niebiescy w końcu strzelili gola i przy prowadzeniu 1:0 zeszli na przerwę. W drugiej odsłonie spotkania, obraz gry raczej się nie zmienił. Studio Prime wciąż napierało, co teoretycznie było coraz łatwiejsze, gdyż grający bez ani jednej zmiany Strażacy, mogli opadać z sił. Jednak co z tego że drużyna Damian a Pobłockiego miała więcej okazji, skoro to rywal strzelał kolejne bramki! Hat-trick’a skompletował Radosław Piesik, który okazał się jedynym strzelcem goli w tym meczu! KM PSP ostatecznie wygrywa i co ważniejsze, zachowuje drugi mecz z rzędu czyste konto!
  • Dwie połowy meczu Limonka – PKP różniły się od siebie tak bardzo, aż wydawać by się mogło, że oglądamy inne mecze! Choć faworytem wydawała się Limonka, to Intercity od początku przeważało. Limonce z wielkim szczęściem pomagało jednak obramowanie bramki, obite niezlicozną ilość razy. Cytrusy postanowiły więc wykorzystać niemoc rywali i kontrując wyszli na prowadzenie, które udało sie utrzymać do przerwy. Wynik 2:1 przy którym wychodziliśmy po zmianie stron, sprawiał że stać się mogło jeszcze wszystko. I właśnie tak było! Zielono-biali wciaż atakowali, nie zrażając się pechem z pierwszych 25 minut. Jak już zaczęło im wpadać, to na potęgę! Najpierw wyrównali, a potem z prędkością światła zaczęli się oddalać od przeciwników, którzy nie byli im w stanie dorównać. PKP w końcu wygrywa w tym sezonie. Limonka natomiast notuje pierwszą porażkę i ma zgodine po jednym zwycięstwie, remisie i przegranej!
  • Bękarty w meczu z SKM-ką przejęli inicjatywę od samego początku, lecz nie od razu przyniosło im to bramki. Jednak dzięki dobrej postawie również w obronie, po kilku minutach mieliśmy wciąż bezbramkowy remis. Bordowi wyraźniej się jednak rozpędzali i jak w końcu padł pierwszy gol, chwilę później nadeszły kolejne. SKM-ka mogła tylko wyjmować piłkę z siatki i przetrwać pierwszą połowę, którą ostateczine przegrała 0:5. Po zmianie stron, SKM w niczym nie dało przypuszczać, że będą w stanie odrobić wysoką stratę. Tym bardziej, że Bękarci grali jak natchnieni, co przynosiło im kolejne trafienia. W pewnym momencie mogło się równiez wydawać, że uda im się zachować czyste konto. Kolejarzom udało się jednak wcisnąć dwie bramki honorowe, lecz koniec końców Bękarci notują przekonujące zwycięstwo i po trzech kolejkach zajmują najniższy stopień podium.
  • W ostanim spotkaniu, mający dotychczas komplet punktów Supa Strikas, grali z nieradzącą sobie póki co w I lidze ekipą OZE Biomar. Faworyt meczu był więc znany, lecz czy to się przeniosło na boisko? Pierwsza połowa była stosunkowo wyrównana, a główną w niej rolę odegrali bramkarze obu drużyn. Czyste konto do przerwy, udało się jednak zachować tylko jednemu, a był to Dawid Abraham z Supa Strikas. Po zmianie stron, żółto-czerwoni wciąż świetnie radzili sobie w obronie, lecz nie ustrzegli się straty dwóch goli. Od czego jednak w tej ekipie jest Paweł Szejko, który znowu wziął sprawy w swoje ręce! Strzelając w tym meczu cztery gole, zapewnił swojej drużynie nie pierwszy raz zwycięstwo, które sprawia, że ekipa jest jest już tylko jedną z czterech, które wciąż mają na swoich kontach komplet punktów!