Maestro wygrywa z Grabówkiem i kończy sezon na 3. miejscu! Meczycho Naturali z Polską Gurom!

Poznaliśmy już praktycznie wszystkie rozstrzygnięcia w obu ligach NL6! W środowy wieczór odbyły się trzy spotkania,a najbardziej wyczekiwany był mecz Maestro z KP Grabówkiem, z którego zwycięsko wyszło Maestro po wyniku 5:3 dla seledynowych! Dzięki 3pkt. i wygranej mogą cieszyć się z 3. miejsca, a także bonusu w postaci gry w barażu o awans. Swoje zadanie wykonali również Zawsze Można, ogrywając słabo spisujący się na wiosnę Sporting 10:5. W jedynym meczu Ekstraklasy 4. miejsce w tabeli przypieczętowali FC Naturale! Starcie z Polską Gurom obfitowało w wiele bramek, a scenariusz meczu był bardzo przewrotny. Ostatecznie na sam koniec Naturale wpakowały gola na 14:13, tryumfując nad czerwonymi.

Maestro 5:3 KP Grabówek

• KP chcąc powalczyć o baraż musiał liczyć na 3pkt. przeciwko Maestro i bardzo korzystnie właśnie dla Grabówka się rozpoczęło, bo już w pierwszych minutach zdobyli gola i otworzyli worek
  • na Maestro strata podziałała jak płachta na byka i z marszu zaczęli odrabiać
  • do pierwszej połowy udało się obrócić rezultat, dzięki czemu Maestro wygrywało 3:1
  • drużyna Krzysztofa Klukowskiego goniła przeciwnika. Tylko że za każdym razem kiedy doskakiwali do Maestro na jedną bramkę, Ci odpowiadali
  • wynik był bardzo na styku, jednak zwycięstwo padło łupem Maestro wynikiem 5:3 nad Grabówkiem