Supa Strikas lepsze od SKMki! Beer Fans i Polska Gurom dzielą się punktami!

Piątek zaserwował mecze o sporej intensywności. Wszystkie starcia były w zasadzie stykowe, żadna drużyna nie odstawała od drugiej. SKM Cisowa przegrała z Supa Strikas, głównie przez brak koncentracji w samej końcówce. Wilki Morskie wygrały z Kamix Braćmi 13:7. Było to ich dopiero drugie spotkanie, ale jak narazie są bez porażki. Beer Fans po bardzo zaciętym pojedynku z Polską Gurom zdobywają 1 pkt. Mogli zdobyć komplet oczek, ale nie utrzymali przewagi trzech goli.

• SKM Cisowa liczyło na zdobycie punktów przeciwko Supa Strikas. Bordowi zaczęli od mocnego uderzenia i wyszli na prowadzenie. Szybka odpowiedź rywala i mieliśmy remis. Do przerwy nie wpadło więcej bramek. Obie drużyny były bardzo nieskuteczne, dużo strzałów można było zaliczyć do niecelnych. Po zmianie stron SKM potrzebowało kilku minut żeby wynik brzmiał 3:1. Wtedy Strikas podkręcili śrubę i z czasem już było dla nich 4:3! SKMka doprowadziła do remisu, ale nie utrzymała tego i na 3 minuty przed końcem straciła jak się okazało gola, który zadecydował o przegranej.
  • Wilki Morskie weszły dobrze w mecz przeciwko Kamix Braciom. Starali się kontrolować wynik i nie dać przeciwnikowi doprowadzić do stykowego rezultatu. Do przerwy było 6:3 dla niebiesko-granatowych. Czas na rozmowy i uzupełnienie płynów. Po powrocie na boisko Bracia starali się zminimalizować straty, ale dystans nie wiele nie zmienił. W końcowych minutach biali za bardzo się otworzyli i stracili kolejne gole. Ostatecznie Wilki wygrały 13:7
  • Polska Gurom trafiła do siatki jako pierwsza, ale bramka wpadła dopiero po dłuższej chwili od rozpoczęcia. Beer Fans trafił na remis i z czasem zaczął bardziej naciskać na bramkę czerwonych. Poskutkowało to dwoma golami i do przerwy Piwosze wygrywali 3:1. Polska Gurom wbiła gola na początku drugiej części na 2:3. Wtedy czerwono-czarni odskoczyli mocno i było w pewnym momencie 6:3! Myśleli, że to jest wystarczająca kontrola. Niestety nie, dali wypuścić sobie z rąk taką przewagę i skończyło się na remisie 6:6 ! Beer Fans na pewno żałuje straty punktów,  jednak dalej są drużyną bez porażki.